Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még vagy csak barátilag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még vagy csak barátilag? Nagyon osszezavarodtam

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk mind ketten kb fél eve szakitottunk elötte 4 évig együtt voltunk. Neki van baratnoje nekem kapcsolatom nincs de voltak azota mások. Ma találkoztunk és ugy nézett rám ahogy régen es a végén arról beszéltünk hogy én akarom még ot meg elegge közel voltunk egymáshoz hogy majdnem csokolozunk de nem történt meg. És utolag mondta most hogy semmit nem érez és a lányt szereti akivel utánam egybol összejött mert társfuggo nagyon, mikor szakitottunk kis idore akkor is talalt mást. A lényeg hogy nagyon nem értem ez mit jelent. Amiatt szakitottunk mert nem mukodtunk.
2018. júl. 31. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy helyre kellett volna hozni nem szakítani nekem pont ez volt. 3 év 7 hónapos volt a kapcsolatom mikor már nem működött egyszerűen kiszerettem belőle (ebből a szempontból köbnyebb részemről) pedig örökké terveztük. És rá kb 1 évre véletlen találkoztunk mikor az új párommal mentem arra egy étteremben. És ahogy köszöntünk egymásra néztünk az olyan volt amit csak mi ketten ismerünk. Hiába csak köszöntünk a pillantásunk mélyre hatolt olyan ismerős érzés volt annak ellenére hogy én tényleg nem szeretem és a mostani párommal vagyok 3 éve lassan.

Minden kapcsolatból marad egy kis darab bennünk. És én nem is tartottam vele a kapcsolatot meg nem is fogom. Szerintem exxel nem egészséges foglalkozni főleg ha van már más párod!

Szerintem nem szeret és te is azt írtad hogy azt mondta szóval akkor miért nem hiszed el?

2018. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!