Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akinek tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akinek tetszek de én csak barátilag szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak azert kérdezem mert nekem bűntudatom van hogy nem engedek neki és hogy vissza utasítom. Barátként szeretem de egyenlőre többet nem érzek és nem tudom hogy fogok e többet.

2016. szept. 10. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha ezt megmondod neki mintha csak hitegetnéd. Az sokkalta rosszabb.
2016. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már személyesen megmondtam neki.:/
2016. szept. 10. 18:06
 3/3 AniPró válasza:
Ne hagyd magad, ha nem tetszik, akkor nem lehet mit csinálni később se fog, koptasd le szerintem barátként is,ha nem fogja fel, én is voltam már hasonló helyzetbe, és egy rövid ideig randiztam is a sráccal, hogy ne veszítsem el barátként, de nem változott meg bennem semmi. Na hagyd, hogy olyanokkal győzködjön, hogy majd kialakul idővel stb. és ne legyen emiatt bűntudatod, nem tudod befolyásolni ki tetszik.
2016. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!