Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy így érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt még párkapcsolatom, néha randizgattam de semmi több, nem igazán volt rá időm, mert rengeteg egyéb elfoglaltságom volt, talán nem is igazán izgatott ez az egész. Most megismerkedtem egy nagyon rendes sráccal, elég kitartóan udvarolt azért mentem bele ebbe az egészbe, a randik mindig nagyon jól sikerülnek, már a szüleinek is bemutatott és a haverjainak is. Viszont én még semmit nem érzek iránta, kedvelem , de kb. olyan szinten mint egy nagyon jó barátot. Nem éreztem a randik előtt se, hogy azta de izgulok, vagy mikor megcsókol, akkor sem érzem azt, hogy majd kiugrik a szívem. Azt érzem, hogy ő szerelmes belém, nem mondta ki, de nagyon is kimutatja, viszont én nem tudom, hogy nálam csak lassabban alakul ki ez az egész, vagy ha már a kezdeteknél nem éreztem ezt a rózsaszín ködös vonzalmat akkor már esélytelen??

17L



2018. aug. 1. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek mentél bele a kapcsolatba, ha nem vagy szerelmes belé?
2018. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az normális, ha nem vagy szerelmes az első pár randin, azért kezdesz el valakivel randizni, mert tetszik, de nem azért mert szerelmes vagy belé... Én azt hittem, hogy a randik során majd idővel szerelmes leszek, nem mindenkinél alakul ez ki olyan gyorsan, csak kezdek attól tartani, hogy nálam ez az érzés ebben a kapcsolatban nem is fog kialakulni. Pedig tényleg szeretek vele lenni, mert nagyon jól érzem magam vele, de nem értem miért nem tudok iránta többet érezni.
2018. aug. 1. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
En is ugyan igy vagyok, de nalam egy kicsit mas volt az ismerkedos resze. Figyelj szerintem ha nem vagy belé szerelmes inkabb hagyjátok egymást békén. Lehet hogyha szakitotok elöbb utobb talal egy olyan lanyt aki nagyon bele van zugva. En ezt tudom tanacsolni. :) Mióta vagytok együtt?
2018. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még csak 1 hónapja
2018. aug. 3. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat akkor lehet tenyleg jobb lenne ha mar most az elején ezt tisztaznatok, es elengednetek egymast.
2018. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!