Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a bizonyos horvát csaj nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bizonyos horvát csaj nem ír. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Na szóval, az bizonyos horvát csaj akit egy előző kérdésben említettem, nem, nem jött össze odamenni. Most nem ez a lényeg, de megkaptam az insáját és a facebookját.

Írtam neki instán és messengeren. nem válaszolt, de nem is látta. nem volt aktív semelyik közösségi oldalon sem. Lehet hogy nem direkt nem ír? Nagyon remélem, mert NAGYON szimpatikus és kedves a csaj. Töltsetek meg reménnyel légyszi.



2018. aug. 1. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
írtam neki azt üzeni,hogy elment borért.
2018. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy nincs perspektíva egy ilyen kapcsolatban, ez csak valami fellángolás volt, felejtsd el.
2018. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!