Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, ha azért megyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha azért megyek el sétálni és néha szórakozni is a városba, hogy hátha "véletlenül" összefutok egy bizonyos lánnyal?

Figyelt kérdés

Más is van így, vagy én vagyok defektes? Persze haveroknak ezt nem mondom, de titkon mindig reménykedem hogy valahol találkozunk. :)


16f


2018. márc. 27. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal hogy más mit mond vagy gondol !

Csináld azt amit szeretsz !

Ha sétálni akkor azt

Igen lehet találkozol egy csajjal

2018. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Itt egy konkrét lányról van szó. :) Mindenhol csak őt keresem, és reménykedem, hogy egyszer jön szembe vagy megjelenik, ahol én vagyok. Volt már rá példa, hogy találkoztunk és akkor el is beszélgettünk jól meg ilyenek. De sajnos nyuszi voltam elhívni valahová. :(
2018. márc. 27. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is reménykedek titkon...
2018. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:)
2018. márc. 27. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
általábam azért hagyom el a házat én is, de sosem járok sikerrel
2018. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor elmegyek valahova mindig reménykedem abban, hogy ő is ott lesz, még ha tudom, hogy nem is lehetne ott. Szóval nem csak te vagy vele így:) /L
2018. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:)) Köszönöm a válaszokat. :) Sok szerencsét nektek is akkor! ^^
2018. márc. 27. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzet, még magamnak sem ismerem be nagyon, de az a helyzet, hogy tetszik egy fiú, aki a sulimba jár, és csak azért szoktam “járkálni” a suliban a haverokkal, hogy “véletlenül” találkozhassak az illetovel :D. Nem vagy defektes egyáltalán, ez normális es aranyos dolog szerintem.
2018. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ! Akkor megnyugodtam. :)
2018. márc. 27. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:

normalis bár én inkább elhivnam valahova, ha már ugyis jobban vagytok, (elotte azert pár hét messenger nem árthat)- ismer és ha van téma all miert ne irja ra, majd miert ne hivnad el?

mindenki orul neki, ha csak a baratjakent szeret akkor meg megmondja elotte, ill kitudodik stilusabol

2018. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!