Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem anotalkon egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem anotalkon egy lanyt. Szerintetek ez mit jelenthet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Megismertem aztan elkezdtunk messengeren irogatni de mindig en irok eloszor. Sztetek csak fel irni vagy mi mert a volt baratnoi piszkaljak en megvedem meg minden. Csak fel vagy mi?
2018. aug. 4. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fél, lehet direkt megvárja azt, hogy te írjál. Próbálj várni addig, hogy ő írjon, keresse a társaságodat. :)
2018. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem meg meg is fogadom ezt a tanácsot csak attól félek h nem irok es ha ő se fog akkor az nem jó h sokáig nem beszélünk talizni nem tudunk mert messze lakunk egymástól
2018. aug. 4. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra a "megvédem" ?
2018. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem személyesen hanem pl ha live ol instan es ott h pl hagyjatok mar a basztatasat meg ilyenek
2018. aug. 4. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 2 napig max, ha addig se ír akkor írjál max te, de akkor az azt jelenti szerintem, hogy nem vagy neki olyan fontos mint ahogy azt te érzed :/
2018. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!