Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogyan mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan mondjam el a szüleimnek? És hogy legyek kicsit bátrabb?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még senkim. 16 éves vagyok,és még nem volt barátom. Most van egy fiu akivel beszèlgetek,és találkozni akar. Elég félénk vagyok eleinte,és a szüleimnek sem tudom hogy mindjam el hogy találkozni fogok vele.. és mi lesz ha a randin nem lesz közös témánk? Vagy cikin sül el? Kissé önbizalomhiányos vagyok gondolom az látszik. De nagyon új ez nekem. Adjatok légyszi tanácsokat16/l

2018. aug. 10. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyu/Apu. van egy fiu akivel megbeszéltem egy randit mára. Nekem kb ennyi volt aztán jött a szokásos jajj de jó kislányom...
2018. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én eléggé szégyellem már így utólag, de mikor nekem 14 évesen volt az első randim, nem szóltam róla, de még a másodikról sem pár hónappal később:/ egyikből sem lett semmi végül, de sokkal jobban érezném most magam, ha nem titkolózom akkor össze-vissza.

Szerintem szólj nyugodtan a szüleidnek, mesélj nekik a fiúról, mondd el, mit terveztek. És persze ehhez tartsd is magad, ne élj vissza a bizalmukkal, ne késs stb. Ja és először mindenképpen nyilvános helyre menjetek, ahol sok ember van! Elhiszem, hogy nem olyan romantikus, de ragaszkodj hozzá, hiszen még nem ismered annyira.

Maga a randi pedig adni fogja magát, nem lehet "haditervet" felállítani rá :D első alkalommal még a kínos csend sem ciki néhány alkalommal. Ha pedig abszolút nem érzitek jól magatokat egymás társaságában, akkor sem kell arra gondolni, hogy baj lenne valakivel, egyszerűen csak nem illetek össze. De ettől nem kell félni, ha neten jól megy a beszélgetés, nagy esély van rá, hogy èlőben is fog!

2018. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá ennyire! :D Lesz közös témátok csak szimplán beszélgessetek és ennyi! A szüleidnek pedig úgy mond el, ahogy az előzők mondták! Sok sikert! Szorítok! :)
2018. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!