Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy együtt vagyok egy fiú-val egy hete? 14/l

Figyelt kérdés
van egy srác akivel együtt vagyok egy hete a szüleink is jóba vannak de mind a ketten parázunk mit szólnának hozzá a szülők mer ő az a tipikus olyan srác akit az anyumék bírnak de nembiztos hogy szívesen hagynák hogy együtt legyünk mer ő tiszta bulizós őrült (én is ) de a szüleim szerintem nagyon féltenének a fiú 15

2018. jan. 12. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

14 évesen elképzeltem a "bulizós" részt, kemény Kubupartyk lehetnek.


Kérdésre válaszolva: a száddal mondd, anyud elé álltok és "anya, ő a barátom", kész.

2018. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem mondanám kubu partynak.... :)vagy neked az kubu party ha beszöksz egy szórakozó helyre és bulizol?na mindegy ez a kérdés nem erről szol... de azért köszi a hozászolást
2018. jan. 13. 00:34
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

De menők vagytok, 14-15 évesen isztok. Gratulálok :)


Ha ez egyébként nem zavarja a szüleiteket, akkor kötve hiszrm, hogy a kapcsolatotok fogja zavarni, tehát mond el nekik nyugodtan...

2018. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Anya, Apa 1 hete van barátom" pontosan így. Nem kell ezen parázni 50-50% mit fognak reagálni. Amúgy szerintem nem kell ráparázni, elég ha csak közlöd hogy van egy fiú akivel randizgatsz azaz XY srác aztán ha 1-2 hónap után is együttmaradtok elég akkor a barátodként hazavinni :) ha meg a szüleid alapból kedvelik meg megbíznak benne semmitől nem is kell parázni 20L
2018. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
higgyétek el kaptunk érte elégé...
2018. jan. 13. 00:46
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi útcsó válaszoló :)
2018. jan. 13. 00:47
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Mondd csak el bátran mi nyomja a kis szíved. Persze csak miután belőtted a szokásos adag heroint a kemény partizás előtt
2018. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy hét még nem kell elmondani, pláne, ha nem érzed magad még késznek rá, hogy közöld, plusz tartasz a következményektől, és ezért félelem van benned. Nyugodjál meg. Nincsen semmi baj, csak találtál egy ellenkező neműt, akivel szerelmesek lettetek egymásba. Amúgy meg, nagy levegő, és mondd el nyugodtan, hogyha neked ez fontos, és jó a kapcsolatod a szüleiddel, nem tiltanának el a találkáktól előreláthatólag.
2018. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz először is választ a kérdésedre. Szóval, odaállsz a szüleid elé, elmondod. 14 éves vagy, támogatni fogják, első szerelmek, mindenki tudja, a tizenéves szerelmek 98%-ából semmi nem lesz sokáig, de nem is ez a lényeg. Szépen elmondod és kész, nem fognak kitagadni hidd el.


Most meg én is kérdeznék, milyen bulizó helyre engednek be manapság 14-15 éveseket? Mert az oké hogy kocsmába bementek, rengeteg helyen kiadják az alkoholt, de discoban meg ilyen helyeken, ezt nagyon komolyan kell venniük, mert ti vagytok abban a naiv korszakban, hogy simán elkábítanak stb., nem beszélve arról, hogyha jön egy ellenőrzés, milliókra meghúzhatják a helyet. Oké bulizzatok kell az, de azért figyelj oda arra, hogy hogyan tanultok, mert a végén elbuliztok 8 év sulit, meghúznak érettségin és ott tartottok, hogy mentek az utcára és kéritek a pénzt alkholra. Nem oktatni akarlak, de én sose jöttem volna össze olyan lánnyal, 14 évesen aki kocsmába jár vagy éppen elég sokat iszik, soha. Most meg már nem az én korosztályom, szerencsére sikerült megismernem olyan lányt 24 évesen, akivel annyi, hogy, ha akarunk kicsit "bulizni" lemegyünk egy kocsmába, nyugodtan megiszunk 1-2 sört és beszélgetünk. Még mindig nem azt mondom ne bulizzatok, csak ésszel.

2018. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagytok ti még készen egy kapcsolatra, ha szüleid elé nem mersz ennyivel odaállni, hogy ,,van egy barátom, mi a véleményetek kedves apu és anyu?" .
2018. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!