Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lesz rá lehetőségem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, fiú. Az életem során, előző évben, próbálkoztam néhány lánynál, néhány olyan lánynál, akiről úgy gondoltam, hogy hasonlítanak, ez a próbálkozás, a valóságban való kezdeményezés volt, először segítséget kaptam másoktól, biztattak, reményt adtak, hogy menni fog, nem ment, a következő alkalommal, magamtól próbálkoztam, úgy tűnt, hogy az menni fog, de ott is adódtak olyan dolgok, ami miatt hagytam, konkrétabban, a lánynak egy másik fiú tetszett, aztán nekem meg a lány, felajánlottam a segítségemet neki, de ez most nem fontos. Hanem, ugye, most jön a következő iskola év, és reménykedek, várok rá, hogy találjak olyan lányt, aki belsőleg, lelkileg megegyezik velem, csak egyet, és jól megleszünk. A kérdés összegében, egy megerősítést kér tőletek, hogy lesz e rá esélyem, hogy találjak magamnak olyat, akivel kölcsönösen szerethetjük egymást, belsőleg, nem külsőleg. Ami azt illeti, én együtt hallgatnék vele zenéket, filmet nézni, kirándulni, a lényeg, hogy együtt legyünk, és a keresést én nem fogom feladni, nem vagyok olyan, aki csak úgy feladja azt, hogy megtalálja azt a személyt aki hasonlít rá. Ezeket nem azért írom, hogy fényezzem magam, csak ha már kérdést írok ki, jó őszintének lennem, hogy a kérdés értelmezhető legyen. Felhívom mindenki figyelmét, hogy kérem, ne írjatok privátot. Az interneten való ismerkedést, már régebben megbántam, nagyon, kétszer. Köszönöm, ha végigolvastad.

2018. aug. 12. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok szarkasztikus lenni, de a kérdésedre az a válasz illik a legjobban,hogy "nem, soha többé nem fogsz lányokkal találkozni."


Még kis kanos kamasz vagy, a fél suli be fog jönni és még ott van az internet is. Nyugi.

2018. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az a tipikus semmi értelme kérdés. Drága, 17 éves vagy. Nem, soha többé, még csak az életben sem kerül a szemed elé több lány... erre egyszerűen nincsen válasz.
2018. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze hogy lesz :D ha jól értem,csak 16 évesen kezdtél el próbálkozni a lányoknál. Még csak 17 vagy, sok lány jön-megy még az életedben
2018. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tényleg semmi értelme a kérdésnek. Vagy lesz vagy nem. Pontosabban lehetőség az biztosan.
2018. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!