Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Facebookon megismerkedtem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon megismerkedtem egy sráccal, akivel lassan már 3 hónapja beszélgetek. A hétre beszéltünk meg találkozót, de nagyon izgulok és félek, hogy nem lesz témánk. Valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Még nem is találkoztatok, de már ott a "szerelem" témakör :-D

Okos lány lehetsz :-D

2018. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MessorKing18 ***** válasza:

Az első jól mondja.

Amúgy csak nyugodj le.

2018. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodj le, attól megnyugszol!
2018. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is: nyugodj meg! Másodszor, témát bárhonnan kereshettek. Szerintem ha csak ő nem teszi meg előbb, akkor kérdezd meg, hogy mit csinált ma. Aztán abból már jöhet egy újabb téma. Vagy ha megláttok az utcán valamit, arról is tudtok beszélgetni. Viszont mindenképp próbálj beszélni, mert az még cikibb, ha egész találkozón csak csöndben ültök ;)
2018. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel a hozzá álással simán mehet témának a "Nem kívánt terhesség" és az "összetört szìv" :-D
2018. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod 4es! :) remélem jól sikerül majd.
2018. aug. 13. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Na és szegény többi válaszolónak nem köszi? :-D

De ha túl vagy rajta gyere vissza mesélni, kíváncsi vagyok hogy volt e ok a parára ;-)

2018. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez most lehet hülyen fog hangzani,de nekem bevált. Van egy app aminek az a neve,hogy felelsz vagy mersz. A felelsz részében egész jó kérdések vannak. Ha jó fej a partnered poénra veszi és nem fog besértődni,hogy"de szánalmas csak egy alkalmazáson keresztül tud kérdezni". Nyílván ne ezzel indíts ,de felajánlhatod,hogy van egy tök jó appod és kipróbálhatjátok,ha van kedve hozzá.
2018. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Huhh hát nehéz lehet. Én a barátommal vagy 2évig beszélgettem amíg végül találkoztunk (200+km távolság) szóval úgy volt téma azért:D. Szerintem, ha jól kijöttetek a 3hónap alatt és sokat beszélgettetek nem lesz gond, de ne úgy indulj hogy most akkor össze kell jönnötök. Csak ismerkedjetek élőben is. De nagyon izgalmas lesz:D sok sikert!
2018. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jajj, de aranyosak vagytok köszönöm. A tali nagyon jól sikerült, mindig volt témánk és látszott, hogy ő is szívesen van velem. Már a következőt beszéljük. Tényleg nem volt érdemes parázni. Köszi nektek a válaszokat:)
2018. aug. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!