Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok a lánykával...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok a lánykával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát van egy csajszi, egy suliba járunk, fiatalabb egyel. Két barátnőjénél is próbálkoztam már, viszont mindkettőnél gondolkoztam, hogy ő legyen e inkább(már aki most tetszik), de lebeszéltek róla. Vele párszor összefutott már a szemünk. Suliban 1-2x, meg reggel a buszon, mikor hátranéztem és arra volt, szinte mindig összenéztünk, de barátnőjével aki mellette ült, egyszer sem. Namost. Nem tudom, hogy várjak szeptemberig, és akkor akár a buszon (le, haza tudom melyikkel megy, kb. én is azokkal) vagy suliban, ha jó pillanatban látom. Vagy valami más. Alapvetően nem vagyok ennyire szerencsétlen, csak érdekelne pár ember véleménye. Amúgy elég magabiztos is vagyok Válaszokat köszi.

2018. júl. 19. 10:44
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem kéne szeptemberig várnod, valaki le ne csapja a kezedrő :D csak írj rá, hogy hogyan telik neki a nyár, vagy ilyesmi. Aztán szeptemberbe meg elhívhatnád találkozgatni, vagy hazakísérhetnéd stb.
2018. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Oké, hogy tanácsot kérsz, de ha nem mondasz pontos dolgot, ugy eleg nehez
2018. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2. ez a kérdésem, hogy szeptember élőben vagy még a nyáron írjak rá, viszont akkor kb. mit
2018. júl. 19. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jönne be, hogy valaki végig próbálja a barátnőimet, aztán majd sorra kerülök én is :D

Ez elég gáz.

2018. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Többen vannak a "bandájukban", és csomó hidegen hagy. De, ha van pár szép..Meg nem havonta történtek a "próbák".
2018. júl. 19. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

2es válaszoló vagyok

Elnézést az értetlenkedés miatt, újraolvasva a szöveget benne is volt a kérdés, csak átsiklottam felette, bocs.

Hát, nem tudom, én nem akarnék olyan sráccal kezdeni, aki már "kipróbálta" előttem 2 barátnőmet. Meg belegondolva rosszul is esne picit, hisz hármunk közül nem engem szúrtál ki először, "ha a többi nem jött össze, ez is jó" alapon ismerkedsz velem igazából. Nem tudom, ez mennyire lenne zavaró a lánynak, de nekem eléggé.

2018. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó. igaz :D. Mint írtam Ő midig ott volt a fejemben, ugye, hogy Ő vagy más, de mindkét alakalommal átbszéltek a más opcióra. Erről nyilván nem tudhat :d
2018. júl. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!