Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy külföldi csajba szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hopesoo kérdése:

Egy külföldi csajba szerelmes lettem, nem akarom elfelejteni de így csak egész nap rá tudok gondolni. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Na szoval egy ilyen ESN cserediákos programban nagyon bejött egy lány az első naptól kezdve, jóba is voltunk. Viszont igy rá 3 hétre nekem nagyon hiányzik csak rá tudok gondolni. Beszélgetünk azóta is kedves ugyan úgy meg minden viszont nem tudom hogy ő érez e valamit irántam. Azt mondta hogy jövőre nagyon szívesen visszajönne aztán ki tudja mi lesz belőle. Szóval igazából nem tudom most mi legyen hogy felejtsem el vagy beszéljek vele tovább az lesz ami lesz viszont mondom egész nap csak rá tudok gondolni és mindenről ő jut eszembe!

2018. aug. 14. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Sziaa hat figyelj a tavkapcsolat soha nem olyan jo, nagyon messze van toled meg csak talalkozni sem tudtok egymassal csak neten beszelni az meg nem ugyan olyan.. szerintem egyenlore ezt hagyjad max dumaljatok de ne eld bele magad mert valoszinu csak egy ev mulva talalkoztok addig meg lehet megismersz valaki mast aki kozel van hozzad
2018. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!