Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok egy külföldi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy külföldi sztárba, lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl valószínű.
2015. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1-essel egyet értek.


Ha egy sztárba (főleg külföldibe) vagy szerelmes akkor szinte semmi.


Sajnálom. :/


De azért megkérdezhetem ki az?


De a

2015. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

UI:


A "De a"-t nem akartam bele.

2015. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok pénzed van, megoldható. Csinálsz egy ügynökséget, és valamilyen visszautasíthatatlan ajánlatot teszel a sztárnak. Esetleg saját magad autotune-olva befuttatod, és szerelmet vallasz neki. Hidd el, lehetne belőle valami, ha nagyon kitartó+okos+szerencsés vagy. Az más kérdés, hogy nem éri meg alapozni rá. :D
2015. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez csak platoi szerelem, nem hinnem hogy lehet belole tobb:(
2015. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez szinte lehetetlen, nem csak azért, mert külföldi, hanem mert sztár is. Kevés az esélye, hogy egy sztár egyszerű emberrel jön össze (nem mondom, hogy nincs rá példa, hogy egy sztárnak nem sztár a párja, mert vannak ilyenek).
2015. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már szerelmes külföldi sztárba, és reméltem, hogy lesz belőle valami, pedig nem is ismert, azt sem tudta, hogy létezem.

Nem sok esély van rá (szinte nulla), hogy összejöjjetek, sajnálom. De ne legyél szomorú emiatt. Hagyj másoknak is lehetőséget, ismerkedj, és ne utasítsd vissza senki közeledését csak azért, mert belé vagy szerelmes. Lehet, hogy egy ideig hozzá fogod hasonlítani, de egy idő után majd elmúlik.

2015. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki bele szokott habarodni sztárokba, főleg tinikorban. Majd elmúlik. Természetes, de sajnos "fájdalmas" dolog az ilyen szerelem.
2015. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!