Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok szerintem ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoodstar kérdése:

Szerelmes vagyok szerintem ő is mégis tagadja pedig rengeteg jel utal az ellenkezőjére szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak ha van egy csaj akinek van fiúja de sok idejét velem tölti sokat szexelunk de amikor kimondom hogy járhatnánk is kitör belőle hogy de ő a fiúját szereti stb de szex kozben es utana gyakran mondja hogy szeret érdekes a fiúját szereti de még le se feküdtek még nála se aludt csak 1x 3 hónap alatt velem meg egy csomo időt tölt és látom is rajta hogy velem jobban erzi magát de mégis ha szóba hozom ideges lesz és elkezdi tagadni a dolgot meg hogy nincs belem zúgva persze... Kulonben miert toltene az idenek a nagy részét csak velem ha ninca belém esve szerintetek?

2018. aug. 17. 05:43
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
A csaj egy k!rva. :D
2018. aug. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kúrod és te vagy vele többet te vagy a fiúja! Ennyi!
2018. aug. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A másik srác többre fogja vinni az életben, ezért inkább vele marad :)

Ennyi az egész, csóró Lali vagy 😂😂😂😂

És egy gerinctelen féreg,hogy ennek ellenére dugod, .....

2018. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legutobbi valaszadonak csak szolok hogy a csaj eredetileg velem volt aztan kicsit kulon mentunk majd megint osszehozott a sors ugy allapodtunk meg hogy a szex marad de mellette kiderult hogy a haverom a fiuja lett pedig a haverom tudta hogy egyutt vagyok/voltam a csajjal engem nem izgat haverom lelkivilaga aki ennek ellenere is a csajjal marad en kurom tovabb es pont haverom meg akassza fel magat
2018. aug. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!