Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem, egy közeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, egy közeli családtagba, akivel nem együtt nőttünk fel ugyan. De tudjuk milyen rokonok vagyunk, mégis szeretjük egymást. Van itt valaki aki hasonló helyzetben van? /volt?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok de tudom hogy ez így bűn.

Nem tudom elfelejteni

Probáltam...

De nem megy..😣

Bűn ha szerelmes vagyok belé és nem tudok élni nélküle????

Hogyan tovább???

Hogyan mondjuk el???

Esetleg várjunk még vele néhány évet????

A szüleink ellenzik ezt a kapcsolatot.

Kérlek segítsetek...

Facebookon ismertem meg és nagyjából 4 hónapja ismerem


2018. aug. 1. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen közeli? Ezen sok múlik.
2018. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja, nagyon függ attól, mennyire közeli az a közeli.

Ugye egy adott szinten már nem csak társadalmi, hanem genetikai problémák is felmerülhetnek. Nem véletlenül tabu a családon belüli kapcsolat.

2018. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Másod unoka testvérek vagyunk

És a két család sosem volt igazán "jó viszonyban"

2018. aug. 1. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha svábok vagytok akkor ez teljesen normális! Ott még a közelebbi rokonok is házasodtak, meg csinálták a vérfertőzött gyereket! Nyugati népek sose voltak normálisak! :D
2018. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én testvérem fiaba szerettem bele, aki idősebb nálam 3 évvel (bonyolult családom van).. Hat, egyszer csókolóztunk, de utána megbeszéltük hogy nem, és abbahagytuk ezt az egészet.. Igen, undorító volt részünkről


(Mentsegemre, eloszor nem tudtuk, hogy rokonok vagyunk, egy szórakozóhelyen találkoztunk.. a szülők illetve a testvéremek próbálták eltitkolni, itt sincs olyan jó viszonyba a nagy család)

2018. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Masodunokatestverrel mar lehet, ennek ellenere is csak azt tudom mondani, hogy rohadt gyorsan felejtsd el. Es ne add itt a nyalas hosszerelmest, mert nagyon irritalo tud lenni. Mondj le rola, es keress valaki mast. Sokan vannak ezen a vilagon, nem csak o.
2020. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!