Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Szakítás" után idovel alakulh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szakítás" után idovel alakulhat ki még valami? Tudom felmelegitve csak a toltott kaposzta jó.

Figyelt kérdés
5 hónapja ismerem a lanyt.. minden jól indult és jól is alakult,de csak barátság volt extrákkal.. facebookon ismerem személyesen még nem talalkoztunk..mindig is voltak vitáink de mindig kibekultunk... július végén meg beszeltunk es kovetkezo heten mar fura volt,nem akart beszelni stb.. azon a héten ez ment kb péntek estig mikor kozolte hogy maradhat koztunk kapcsolat de mar nem olyan komoly.. aztan szombat este osszevesztunk.. mondta hogy ne beszeljunk egy darabig.. en meg ketsegbe voltam esve es írtam(tudom itt hibát kovettem el) ez volt két hete.. 1 hettel ezelott mondta (jogosan) hogy ne írjak neki.. azóta csend van.. nem beszelunk,nem hívom...inkább várok.. lehet még ebbol kesobb valami?

2018. aug. 18. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor, ha elhárul az az ok, ami miatt szakítottatok.
2018. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem volt kapcsolat, de még csak barátság sem extrákkal, mert nem találkoztatok. A "barátság extrákkal" kifejezés azt jelenti, hogy szexelsz valakivel, de nincs közöttetek romantikus kapcsolat, viszont régi barátok vagytok.

Szóval, hogy a kérdésedre is válaszoljak, mivel ez nem volt komoly semmilyen szempontból, még akkor sem, ha egy öt hónapig tartó csetelés volt, jobban jársz, ha elengeded az egészet.

2018. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Barátság extrákkal"

"Személyesen még nem találkoztunk"

Mi a fax? Akkor ez hogy volt? 😂😂

2018. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van végulis :Dsorry mindenkinek! Elengedem inkább
2018. aug. 18. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!