Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azzal bevágódhatok egy lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal bevágódhatok egy lánynál, ha sokat kérdezek tőle?

Figyelt kérdés
Mert ugye a lányok szeretnek sokat beszélni (főleg magukról).

2018. aug. 18. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne állj be előtte riporternek.
2018. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek válaszolni de azért vannak ám határok is.
2018. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy érdeklődj és ne faggatózz 😊
2018. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Én igencsak dumás vagyok, de rühellem a "kihallgatást". Van, aki csak kérdez, túl személyes dolgokat is (amire persze lazán nem válaszolok, de akkor is), magáról pedig nem beszél. Ez nagyon visszatetszést keltő számomra. Ha meg akarsz ismerkedni valakivel, mindkettőtöknek beszélnetek kell magatokról, különben nagyon egyoldalú a dolog.


Speciel nekem az a jó, ha nem nagyon kérdeznek, vagy csak általánosakat. Nem kérdeznek, hanem hagynak beszélni, s persze néha átveszik a szót. Ez sokakkal kiválóan működik, a tapasztalataim szerint. Amilyen körökben én mozgok, ott mások is így beszélgetnek, új ismerősöknél persze több a kérdés, az teljesen érthető, de van egy határ.

2018. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nah, hát én például utálok beszélni, főleg magamról és főleg azt utálom, amikor faggatnak. Mint valami kihallgatás..

Nyilván jó, ha kíváncsi vagy, de ne CSAK kérdezz. Figyelj a válaszokra, reagálj rájuk, ha van azzal kapcsolatban egy sztorid vagy véleményed, mondd el! Aztán ha azt a témát alaposan megtárgyaltátok, akkor kérdezhetsz mást, de valami olyat, ami kapcsolódik kicsit az előzőhöz. Érted, nem beszélni szeretnek, hanem beszélGETni. Nem ugyanaz...

2018. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, vallasd ki!
2018. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!