Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudassam egy lánnyal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam egy lánnyal aki nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a bulizós menő srác. Inkább visszafogottabb vagyok, tehát nem én vagyok az osztály szószólója jó tanuló is vagyok. Nem szeretném csak úgy snassz megmondani: tetszel nekem. Szeretnék valami kreatívabbat. Ötletek?
2018. aug. 19. 00:18
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy te, és a lány?
2018. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Fiú: Szia, sajnálom fel kell hogy jelentselek

- Lány: Tessék?

- Fiú: Mert elloptad a szívemet..


Veszel egy szép rózsát, és a többit meg te is megoldod, sok szerencsét! :)

2018. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak így őszintén...Az a legjobb :D


Oo.. és még valami.. Nehogy chaten

2018. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Semdor ***** válasza:

Beszélőviszonyban vagytok? Jóban vagytok? Ha igen, akkor hívd el randira kerek-perec. Sokkal egyszerűbb, mint a csiki-csuki.

17/L

2018. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MessorKing18 ***** válasza:
Szia nagyon köszöm azt hogy mint mindig ma is felvirágoztad a napom hisz olyan szép és csinos vagy hohy öröm rádnézni. Kb ez és menni fog
2018. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minketten 16 vagyunk. Gyakran beszélünk, mindig segítünk egymásnak a tanulásban is. A sima barátság megvan.
2018. aug. 21. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!