Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik nekem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy srác, de ezt hogyan tudassam vele? 14/L

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán tudassam vele? Az nem ciki? És mi lesz, ha én viszont nem tetszek neki? Jó barátok vagyunk, de én már nem csak így tekintek rá.
2017. márc. 31. 22:24
 1/3 anonim válasza:
Szerintem vonuljatok félre és négyszemközt mond el neki, hogy mit érzel iránta.Ki tudja,lehet,hogy ő is így érez irántad. :D
2017. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

14 évesen ez elég para lenne, inkább várd ki, vajon ő mit gondolhat rólad, valakitől tudd meg, vagy valami.


Egyébként egyáltalán nem ciki, mindenkinek tetszik valaki, és nem fog összedőlni a világ, ha te nem tetszel neki, sajna sok ilyen van.

Azért sok sikert :)

2017. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. ápr. 4. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!