Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek tökéletes,10/10-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek tökéletes,10/10-es csaj?

Figyelt kérdés

Egy srácnak sem kellek, pedig nem vagyok olyan, akin átment a fél város, ribis sem vagyok, sem nagyképű, sokat járok el otthonról, szóval nem is azzal van a baj, hogy félénk vagyok, nyomulós sem vagyok, nem igazán kezdeményezek pasinál, de ha kezdeményezek, akkor 100%, hogy az kudarc, úgyhogy beleuntam. Olyan csaj, akarok lenni, aki után utána fordulnak az utcán.

Jelenleg hosszú, derékig érő barna hajam van, a testsúlyom ideális, és 170 cm magas vagyok, az öltözködésem többnyire farmer, és valami blúz, vagy női ing, nem vagyok ragyás, sem igénytelen.

Min változtassak? Hogy legyek igazán jó nő?

A kérdést nem viccnek szántam, és csak értelmes válaszokat kérek, nem kritikát, meg értelmetlen baromságokat!

/L


2018. aug. 21. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

"nem vagyok olyan, akin átment a fél város, ribis sem vagyok, sem nagyképű,"


Talán ez a baj, lol

Vagy az, hogy nem vagy elég nőies, mert csak 12 vagy. (mivel nem írtad oda a korod, így csam tippelek)

2018. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2018. aug. 21. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Attól még simán lehet, hogy nem vagy nőies, esetleg túlértékeled a külső tulajdonságaid (ami amúgy elég jellemző az emberek körében)
2018. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat szépnek, szóval nem hiszem, hogy túlértékelem magamat.
2018. aug. 21. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Akkor azért, mert nem vagy szép. Tíz kiló vakolat segíthet. Amúgy miért akarsz ekkora figyelmet? Elhiszem, hogy jól esik az egod simogatása, de szerintem felseleges, vagyis én sosem bántam, hogy nem vagyok egy feltűnő jelenség.
2018. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
A "10/10-es csajok" valóban kellenek a pasiknak... Egyetlen éjszakára. Neked is ez kéne, vagy inkább tartós párkapcsolat? Ha az utóbbi, akkor a személyiségedre is kéne fordítani egy kis figyelmet. Lehet, hogy a "fullos csajok" felkeltik a férfiak figyelmét, de hamar el is vesztik, ha elkezdenek beszélgetni velük. Egy alkalomra kiváló, de neked tényleg ez a célod? Nem lehet, hogy sokkal érdekesebb az ember, ha jellemre "fullos"?
2018. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Légy egyedi. Valamivel tűnj ki a sokaságból.

10/10-es? Olyan nincs, senki sem tökéletes. 9-es van. Teljes átalakulásra van szükséged, jövő nyárra meglehet.

2018. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 I noor Y ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek...eleg egy srac szemeben 10/10 -nek lenned
2018. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval.

Első probléma: nem tartod magad szépnek, már emiatt nem lehetsz a számodra felállított ("10/10-es" csaj, ami hülyeség mert olyan nincs. A külső/szépség relatív dolog, van akinek ez tetszik van akinek az) A kisugárzás nagyon fontos és ha szereted magad akkor a kisugárzásod is olyan lesz hogy másoknak is tetszeni fogsz.

Nem kell másoknak megfelelned, a legfontosabb hogy saját magad tudd szeretni,elfogadni illetve ha nem érzed jól magad a bőrödben akkor kezdj el mozogni,rendes kajákat enni..stb akármikor dönthetsz, hátrányod nem lesz ez mind rajtad múlik. Hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad ha megszereted önmagad és elfogadod vagy alakítod ha nincs komfortos érzeted önmagaddal szemben. :) 21/F

2018. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és azt még hozzátenném hogy attól ha valaki szépnek tartja magát az még nem egoizmus, csak önbecsülés. (Az másik kérdés hogy nagyon sokan túlcsordulnak az egoizmusban és az már átvált negatív dologba.)

Illetve kell azért egoizmus is de csak egészséges mértékkel.

2018. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!