Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek tökéletes,10/10-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek tökéletes,10/10-es csaj?

Figyelt kérdés

Egy srácnak sem kellek, pedig nem vagyok olyan, akin átment a fél város, ribis sem vagyok, sem nagyképű, sokat járok el otthonról, szóval nem is azzal van a baj, hogy félénk vagyok, nyomulós sem vagyok, nem igazán kezdeményezek pasinál, de ha kezdeményezek, akkor 100%, hogy az kudarc, úgyhogy beleuntam. Olyan csaj, akarok lenni, aki után utána fordulnak az utcán.

Jelenleg hosszú, derékig érő barna hajam van, a testsúlyom ideális, és 170 cm magas vagyok, az öltözködésem többnyire farmer, és valami blúz, vagy női ing, nem vagyok ragyás, sem igénytelen.

Min változtassak? Hogy legyek igazán jó nő?

A kérdést nem viccnek szántam, és csak értelmes válaszokat kérek, nem kritikát, meg értelmetlen baromságokat!

/L


2018. aug. 21. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Terjed a budapesti kultúra. Ha nem néznek meg akkor ronda vagyok szituáció. Had kérdezzem meg, hogy legalább Pest megyei vagy?
2018. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Pest megyei.
2018. aug. 21. 23:01
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem felejtsd el ezt a 10/10 hülyeséget, nincs tökéletes ember. Azokat a 10/10-nek marketingezett nőket is unja valaki és 2 pontot se adna rájuk, akiket a bulvár agymosásokban látsz, egyszerűen azért, mert megismerték őket. Csak egy embernek legyél 10/10-es, annak, aki neked is 10/10-es. Hiába tartanak téged 2 pontos csajnak most, te 10/10-es vagy valakinek. Senki kedvéért ne akarj 10/10-és lenni, mert azért nem kell tenned semmit, hogy az legyél, csak meg kell találni azt, akinek az vagy.
2018. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!