Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy pontosan mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy pontosan mit akar Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés

Na szóval..nyaraláson ismertem meg a lányt 1 órára lakik tölem. (Busztársasággal mentunk nyaralni és ők is velunk jottek)

Az utolso előtti estén megírtam neki hogy tetszik és beszélgettünk, végül arra jutottunk hogy lehet ebből valami. Hazafele úton az utolsó megállónál egyedül áltam a busz mellett és odajött hozzám beszélgetni, annak a jeleit mutatta hogy érdeklem. Azóta eltelt pár nap,minden nap beszeltunk facebookon de egyszer sem mondta ki hogy tetszek neki..ha bókolok neki tereli a témát, ma láttam egy szerinte gáz képét és mondtam hogy nagyon szép erre az volt a válasza hogy hagyjuk ezt a témát. Pár napja megbeszéltük hogy találkozunk és viszonylag lelekes lett.

Viszont ami a legjobban zavar az az hogy mindig irok neki de szinte kivétel nélkül késéssel ír vissza (van hogy 4 de van hogy akár 40 perc múlva) mintha nem is érdekelném..

Szóval nem értem hogy mit is akar pontosan

Persze tudom hogy lehet hogy nem szeret facebookon ilyen dolgokrol beszelni de akkor is zavar.

Mit érezhet irántam?



2018. aug. 21. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos gondolkodik mit írjon, mert nem akarja elszúrni
2018. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én mindig éreztetem vele hogy tetszik...ezt hogy szúrhatná el azzal hogy ő is éreztetné?

És szószerint szinte mindig elmegy (marmint nem elerheto) percekig..

2018. aug. 21. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne rágódj a perceken. Na és mi van akkor, ha csak félóra múlva válaszol?! Szerintem tetszel neki, hisz odament hozzád, és beszéltek. Remélem találkoztok is!
2018. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. aug. 22. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!