Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit szeretek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek és én is tetszek neki de nem akar semmit. Na de leírom tartalmasabban?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány. Egy városnapon találkoztam vele, ez úgymond "szerelem volt első látásra". Aztán elkezdtünk beszélgetni facebookon (amit ő kezdeményezett) és 3 napig beszéltünk. Többször is jelét adta annak, hogy tetszem neki. Aztán a 3. napon erőt vettem magamon és rátértem a lényegre abban a hitben, hogy nyerésben vagyok. Szóval rátértem a lényegre és nagyon furán viselkedett. Aztán rákérdeztem, hogy lenne-e esélyem, erre a válasz hogy nagyon bír és jófej vagyok de neki ilyenekre nincsen ideje. (mármint kapcsolatra) (Ja és kihagytam hogy jövőre osztálytársak leszünk) Aztán írta hogy jövőre úgyis elég időt fogunk tudni együtt eltölteni. Az érdeklene hogy mit rontottam el, vagy esetleg mit tehetek az ügy érdekében?

2018. jún. 29. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottal el, a csaj finoman elutasitott teged, ezzel mar nem tudsz mit csinalni, fogadd el, ennyit tudsz tenni.
2018. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A részéről nem volt semmiféle szerelem, csak haverkodni akar.
2018. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értrm.

Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 30. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!