Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mennyire zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar ha egy fiú nyaralásotok alatt folyamatosan rátok ír?

Figyelt kérdés
Hogy világosabb legyen a kérdés, egész jól megvagyunk a lánnyal s minden most éppen elutazott nyaralni de nem akarok minden nap ráirni ne tűnjön úgy mintha túlságosan nyomulnék. Plusz pihenni ment s üzenetezni akkor is fárasztó/bosszantó lehet ha számodra fontos emberrel beszélgetsz.
2018. aug. 23. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kedvel akkor szerintem nem gáz, ha napi egyszer megkérdezed hogy érzi magàt neg mit csinál... Esetkeg írd neki, hogy nem akarod zavarni és szóljon ha sok vagy.
2018. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel probléma.

Kérdezd meg, hogy zavarná-e ha minden nap írná neki.

Inkább az lenne a zavaró ha 5 percre eltűnik és folyamatosan írkálsz neki hogy hol van, stb..

2018. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.. Mi Görögországba szoktunk járni, általában a napom akkor 2 hétig abból áll, hogy felkelek 10-kor, 12-kor ebéd, 13:30 körül pedig irány a tenger, kb 18-ig, majd 19-22 óráig este járkálok (ott Gorogbe este "van élet", a főutcák tele, etc..), illetve fent maradok 1-2-ig kb.


Alapjárat kelés után és miután visszatértünk az esti jarkabol, telefonozok (tudom, nem feltétlen tesz jót 😅😅), akkor egyáltalán nem zavarna, ha folyamatosan beszélnénk a crushommal.. Sőt, két kezemet összetenném érte 😅

2018. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!