Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit adjak neki ajándékba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Fél évesek leszünk (6éve ismerjük egymást), és nagyon nincs már ötletem hogy mit vehetnék/csinálhatnék neki fél évre (megbeszéltül hogy ezt azért megünnepeljük^^).

Nemrég volt szülinapja szóval tényleg nincs semmi ötletem, és tudom én barátom meg minden, de kérlek segítsetek ha tudtok:D

Képeink már vannak nyomtatva, sztem az ilyen bögrére/pólóra nyomtatás már kicsit túlzás lenne neki:/ visszahúzódó, szereti a zenét és az animét,rockot, és a késeket.

És nem is akarok nagyon ilyen nyálas dolgot adni neki.

16L, a barátom is 16 éves



2018. aug. 25. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy M9 Bayonet Fade megteszi szerintem
2018. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy bögrét/pólót, amire rá van nyomtatva egy anime figura, zenekaros pólóban, bicskával a kezében.
2018. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötletXDDD
2018. aug. 25. 20:47
 4/4 anonim válasza:
Ha a rock vonalnál maradunk akkor mondjuk menj be valamilyen rock pincébe, sok érdekes dolgot tudnál neki ott találni, a különleges bandás pólókat szerintem értékelné. Esetleg valami koncertjegy. Vagy ajándékozz neki élményt! Menjetek el moziba és most fizess te, vagy strandra,színházba, láthatatlan kiállításra, stb... Süss valami édeset vagy sósat és tedd egyedivé! Nyomtasd ki vagy írd le a kedvenc beszólásait/élményeiteket egy lapra, vágd ki, és mondjuk tedd bele egy befőttesüvegbe, hogy ezekre emlékezzen Közösképes telefontok?
2018. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!