Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett az egyik új...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DTR42 kérdése:

Megtetszett az egyik új osztálytársam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem, ahol már szinte mindenkivel beszélgettem, ismerkedtem. Az egyik osztálytársammal(lány)már egész jól kijövünk. Sokat beszélgettünk osztálytalálkozókon és kettesben is.

Megesik néha, hogy flörtöl velem és én is vele.

Nemrég meghívott a lakásukba. Beszélgettünk, viccelődtünk, de úgymond semmi sem történt.

Mit tegyek, ha azt szeretném, hogy lássa, hogy én érdeklődöm iránta?



2018. aug. 26. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Vannak gesztusok, amikbol eleg egyszeruen lelehet vonnia a kovetkeztetest. Pl ha simogatod a kezet, vagy a hajat igy a fule moge turod, ami eleg klisenek tunik, de hidd el, hogy egy lany orul neki :)

Meg mindig legyel hozza kozel, persze ne vidd tulzasba😂.

2018. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja es ha mar mindjart itt a szeptember, melleulhetnel :)

16/l

2018. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom de az elso valasz eleg fura ergo ha egy olyan srac csinalna aki amugy tetszik akkor se tetszene raadasul eleg kinosan is ereznem magam. Lehet csak en vagyok igy ezzel 🤷‍♀️
2018. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!