Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedves Lányok! Ti szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Ti szeretitek a visszahúzódó, csendes, kicsit félénk fiúkat? S ha olyan randiznátok vele?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem baj ha egy fiú ilyen nekem tetszik csak azért legyen fiú ne lány addig semmi baj nincs 16l
2018. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Én jobban szeretem a határozott fiúkat, akiket nem nekem kell elhívni randizni..

16/L

2018. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Legyen egyértelmű, hogy mit akar tőlem. A túl félénkség egy idő után nagyon kikészítene. A normál, nyugodt típusú fiúkat sokkal jobban kedvelem, nem pedig azokat, akik mindig a középpontban vannak vagy akarnak lenni egy társaságban. Az is tetszik, ha nem csacsogós, nem pletykás. Egy idő után örülnék, ha megszokna, mint barátnőt és szabadon beszélgetne velem. Csak a kocsmáról, diszkóról, piáról ne. Szánalmas dolgokról nincs mit mondanom :'D

Igen, randiznék, de már van barátom. Hasonlít hozzád. :) Szóval, nyugi.

2018. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Inkább ez a típus, mint a feltűnési viszketegséges naaaagymenők...

Részemről semmi baj azzal, ha valaki csendes. A visszahúzódóság is rendben van egy egészséges mértékben, csak mindenképpen jelezzen egyértelműen:) számomra az sem baj, ha nekem kell kezdeményezni, de a későbbiekben azért ne én legyek a "férfi".

2018. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp a barátom legjellemzőbb tulajdonságait írtad le :D és igen, szeretem. Viszont azt kiemelném, hogy amikor kell, a sarkára tud állni. És azt is fontosnak tartom, hogy legyen véleménye, tudjon hozzászólni a témák többségéhez. Nem kell nyilván szószátyárnak lenni, simán meg lehet találni az arany középutat :)
2018. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
4-es vagyok, azt sajnos elfelejtettem odaírni, hogy NEM KÉREK SEMMIFÉLE PRIVÁT ÜZENETET! Ez NEM társkereső oldal, a céljának megfelelően használjuk légyszi!
2018. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Egy férfi legyen FÉRFI. Nyámnyila alakokkal sohasem randiznék.
2018. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen hülye kérdést.. Minden palibol ilyet akarnak csinálni, őket hívjuk ez az átalakulás után papucsok nak
2018. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Siman
2018. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a pap...

Nekem jelenleg is egy félénk fiú tetszik. Persze, úgy, hogy nem vagyunk kapcsolatban, elég nagy gondot jelent, hogy egyikünk se mer lépni (vagyis csak remélem, hogy lépni akar csak nem mer..:)). Azonban úgy gondolom,ha ezen túllendülünk nem jelent gondot ez a tulajdonság a későbbiekben.

2018. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!