Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál aki nagyon csendes és visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa hogy lány kezdeményez de meg akarom próbálni. Csak ez a baj hogy szegény nagyon csendes és attól félek így nem sikerül. Mit lehet ilyen esetben tenni? Hogyan tudnám megszerezni? Van erre egyáltalán esély hogy sikerülhet?

17L



2017. jún. 12. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda köszönj szépen neki, és hívd el valahová. Attól hogy csendes még tud beszélni. Én is inkább ilyen vagyok és egy baráti körben is inkább figyelő vagyok mint a középpont és én ezt szeretem. Iskolában se volt másképp és mégis ha odajönne egy lány tudnám értékelni. Bár én oda is megyek kezdeményezéssel nincs baj. Lehet nem is gondolja hogy tetszhetsz neki vagy csak fél csajozni :D
2017. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csendes típus azzal nincs baj. Amugy szünetben ha egyedül van akkor próbálj odamenni hozzá és barátkozz vele össze.Aztán a többi már a kettőtök dolga. sok sikert
2017. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először csak beszélgess vele, faggasd:D
2017. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne félj attól, hogy nem sikerül.

Mivel csendes, nem valószínű, hogy kezdeményez. Bukni semmit nem fogsz azzal, ha megpróbálod. Talán még jól is fog esni neki, ha visszahúzódó.

2017. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az vagy akire gondolok akkor sehogy, úgysem bízna meg egy ribihajlamuban.
2017. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Manapság már nem furcsa! :) (régen igen)

Sőt én nagyon örülnék, ha csaj meg akar ismerkedni! :)

Szóval, vedd fel a bátorságod, és beszélj vele! :D

2017. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: jól mondod manapság már nem számít hogy ki kezdeményez (persze csak aki bátor mert ugye a gyávák meg a félősek azok nemtudnak)
2017. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!