Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedves Lányok! Ti milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Ti milyen ajándéknak örülnétek, melyet a fiú adna, aki szeret titeket? Mint pl randira.

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Csak szólok, én nagyon plüss mániás vagyok.


De én örülnék valami plüssnek, viszont ékszernek nem. Nem igazán hordok. Max fülbevalót.

Még a parfüm is hatásos, csoki, vagy koktélparadicsom. Nagyon szeretem a koktélparadicsomot.

2018. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én is plüss maniás vagyok.Nagyon az ékszernek én sem örülnék annyira.

De virágot szerintem mindenki szívesen fogadna.

2018. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a plüssöket, de ha az egyik első randin azt kapnék a sráctól, akkor azt gondolnám kicsit gyerekesnek tart magához képest. Én plüssnek akkor örülnék, mikor már régebb óta együtt vagyunk, és ismerjük is egymás ízlését. Az első randikon valami szép kis ékszernek nagyon örülnék. én az ilyen kis dolgokat jobban meg tudom becsülni. Mert egy nyakláncot bármikor felvehetek, és ahányszor ránézek a fiú jut eszembe. A plüss az nyilván nagyobb, csak ott ülne sok másik mellett az ágyon.
2018. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pici ezüst fülbevaló - nem nagy összeg mégse bizsu. :) Esetleg egy jobb bonbon. Tinilányként szerettem a vattacukros parfümöt.
2018. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Randira csak valaki kis apróságot. Egy szál virág vagy egy csoki.
2018. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Egy üveg bornak örülnék a legjobban. :) Persze nem kell drágának lennie, max 600 forintos is elég.
2018. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 27. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Én randin mindig virágot kaptam vagy rózsát vagy bogit,mert ezek a kedvenc virágaim..Ha esetleg tudod a kedvencét annak biztos örül,ha megleped vele.De egyébként ha már ismered a stílusát és nem az első randikról van szó akkor vehetsz ékszert is.
2018. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Én személy szerint nem szeretek ajándékot kapni. Semmilyet. Az az ajándék, ha a srác figyelmes, törődik velem és szeret.
2018. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
CSOKI,CSOKI ÉS CSOKI na meg virág de akármi ami szivből jön
2018. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!