Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti örülnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek nemsokára születésnapja lesz, és úgy gondoltam meglepem egy ékszeres dobozzal. Nem egy nagyon bonyolult dolog, de mivel saját magam készíteném, így jóval többet érne, mint egy boltban vásárolt ajándék. Úgy gondoltam gravíroznék is bele valamit, hogy még különlegesebb legyen. Nem vagyunk együtt túl hosszú ideje, de én szeretném ezzel meglepni. Ti mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz? Tetszene? Vagy túlzásnak tartanátok? A normális válaszokat előre is köszönöm!

2016. szept. 11. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes ajándék :)
2016. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, szép ötlet :)
2016. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, biztos örülne neki^^
2016. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok az az ékszeres fajta lány, szóval használni nem biztos hogy tudnám, de azért örülnék neki, hiszen attól a sráctól kaptam akit szeretek ^^ Max majd raknék bele szerencsesütit :D 16/l
2016. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nagyon örülnék neki :)
2016. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.:) Jöhet még több válasz is:)
2016. szept. 11. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Valaki világosítson már fel hogy miért kell lepontozni azért mert nem szeretem az ékszereket, és ezt le mertem írni? -.- Most nem a kérdezőre gondolok hanem a ritka pokemonra aki(k) itt jár(nak) az oldalon a nap minden órájában és szorgalmasan pontozzák lefele a válaszokat :D Nem csak itt hanem úgy oldalszerte~
2016. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem tetszett a válaszod, és hasznos volt. Akik meg lepontoztak, azok csak azért tették, mert nem ugyanazt mondtad, amit ők, és ezt sokan képtelenek elfogadni a mai világban. De akkor most az ő kedvükért helyesbítek a leírásomon: ne ékszeres doboz legyen, hanem egy sima doboz, amibe bármit bele lehet tenni.
2016. szept. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!