Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagáljak majd rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak majd rá?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú haverom barátjától hallottam, hogy elvileg a haverom szerelmes belém és többen is sokszor 1 párnak néztek minket. A haverom azt kérte, hogy ma este találkozzunk a parkban, mert egy nagyon fontos dologról szeretne velem őszintén beszélni. A női megérzéseim azt súgják, hogy szerelmet szeretne vallani, többször éreztem, hogy tetszhetek neki,valójában én is szeretem őt, és egy kapcsolatot is el tudnék képzelni. Ha bevallja, hogy szeret, hogyan reagálhatnék rá úgy, hogy ne jöjjek zavarba, ne legyek elutasító, de mégis megtudja, hogy viszontszeretem?


18/L


2018. aug. 28. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván mondd el neki, hogy te mit érzel iránta. És hogyha te is el tudnál képzelni valami komolyat, vagy többet vele, akkor miért ne? Próbáljátok meg. De nem értem, hogy ez miért kérdéses neked, hogyha te is szereted őt?

17/F

2018. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia :)

Ne mondj neki semmit, hagyd, hogy ő beszéljen. Sétálva beszélgessetek, ne ülve, és ha elmondja amit érez, állj meg előtte és csókold meg. (Állva könnyebb csókolózni, tapasztalat :D.)

Sok sikert! Írj privátba, hogy mi történt. :D

2018. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ja igen, mindenképpen írj kérlek nekem is, hogy mi volt. :)

2018. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ide írd le hogy mi volt
2018. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen ide írd inkább. Kíváncsi lettem
2018. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Mivel többen kértétek, hogy írjam meg, mi volt, ezért le is írnám.

Késő délután találkoztam a fiúval a parkban, és beigazolódott a megérzésem.:)) Elmondta, hogy már régóta szerelmet érez irántam, és már képtelen ezt tovább magában tartani. Erre én mondtam, hogy nagyon örülök, hogy őszinte volt velem, és hogy a szoros barátságunk ellenére is merte előttem vállalni az érzéseit, és persze én is elmondtam, hogy mindig is vonzódtam hozzá, és hogy szerintem jók lennénk együtt. Ekkor megkérdezte, hogy komolyan gondolom, és válaszoltam, hogy igen. Ezeket az eseményeket pedig egy forró csók követte, mától pedig nem mint fiú és lány barátok, hanem mint egy pár vagyunk együtt.:)

2018. aug. 28. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom mint egy film. :D Reggel megírod ezt az kérdést, válaszolnak rá néhányan, estére pedig együtt vagytok. Besz*rás. :D Olyan érdekes érzés ez innen, mintha annyi idő és energia, ami bele lett fektetve ebbe az egészbe, nekünk úgy jön át, mintha egy pillanat lenne. Ezért is hasonlítottam egy filmhez, minden olyan gyorsan történik és happy end a vége. :D Komolyan eszméletlen, ezt a kérdést mindenképpen megőrzöm valahogy. Gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok! :)
2018. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök nektek😁 igaza van az előttem lévőnek. Mintha egy romantikus film lenne az egész. Remélem sokáig együtt lesztek.
2018. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!