Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erre hogy reagáljak? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagáljak? 15/F

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk, mert osztálytársam. Múltkor, amikor mentünk haza a suliból megfogtam a kezét és sétáltunk az utcán (különben van barátja) , amikor elköszöntem akkor egy szájra puszival váltunk el egymástól. Most mit csináljak?

2017. jún. 5. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy akkor most mi van?

Vagy hívd el valahová és beszéljétek meg, mert ha pasija van lehet csak jãszik veled vagy te tetszel neki igazából: ezt kell kiderítened.

2017. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta ,hogy ezt felejtsük el!

Később a barátjával előttem "nyaltak". A suli után pedig kézen fogva mentünk megint haza.

2017. jún. 5. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig szükségszerű lenne tisztázni, hogy hányadán álltok egymással. Mert ez most téged is bizonytalanságban tart, és a pasijával szemben sem korrekt.
2017. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pajti ilyen lanytol mit varsz?

Baratja van de neked ad szajra puszit?

Gondolj bele,hogy te vagy a pasija es kepzelj el mas fiut a te helyedben! Lenne szivrepedes az tuti!

Sztem hanyagold!

20F

2017. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most pedig már smároltunk is és a pasijának az apja észrevett bennünket és a pasi szakított vele. Szerintetek folytassam?
2017. jún. 5. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldonteni! Nem nekunk.

De engem erdekel,hogy dontottel.

2017. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

végül összejöttünk 😍


köszönöm mindenkinek a segítséget és a kommentokat

2017. jún. 7. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Legény gonmbóc'! ;)
2017. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fuj ilyen csajból is egyre több van. Szégyen.
2018. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!:)

Mondd meg neki, hogy mit érzel iránta és mondd neki, hogy te ezt így nem tudod csinálni, mert neki van párja. Hívd el valahová és csókold meg. Aztán kérdezd meg lesz e a barátnőd. Ha a válasza nemleges akkor csak játszadozik veled. Sok szerencsét!

2018. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!