Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit tudjak tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tudjak tenni?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt,de már 2 hónapja Spanyolországban van pár nap múlva jön haza.

Anyukám nem tudja hogy együtt vagyunk, és ha tudná se engedné.

1 hónapja hogy minden nap vitatkozunk mert ő meztelen képeket kér rólam,de én nem akarok küldeni neki és ő nem érti meg,azt mondja hogy semmi nem kérhet tőlem...

Hogy értessem meg vele úgy hogy ne hisztizzen hogy nem küldök?

Már 2x szakítottunk ez miatt,de pár nap után írja hogy szeret és hogy velem akar lenni..

Nem tudom mit csináljak...eddig is haragudott rám hogy nem csókolom meg,de ha én nem szeretem ő mért nem érti meg 😑

Titokban kell találkozzunk hogy a szüleim ne tudják meg, ő mondta hogy költözzek hozzá,de nem tudom mit tegyek ha el megyek hozzá a szüleim nem engednek haza, és ha össze veszünk nem lessz hová mennem..😑



2018. aug. 30. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás. Minél gyorsabban
2018. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Nem normális dolog hogy nem érti meg hogy te nem akarsz intim képeket küldeni neki. De azt nem értem hogy:"eddig is haragudott rám hogy nem csókolom meg,de ha én nem szeretem ő mért nem érti meg" ha nem szereted miért vagytok együtt? Ha meg mégis akkor miért nem csókolod meg? Ez teljesen jogos a részéről hogy haragszik ez miatt.
2018. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakíts vele. Nem tisztel téged. Ha tisztelne, akkor nem akarna olyanra kényszeríteni, amit te nem szeretnél, és nem zsarolna érzelmileg. Ha te még nem szeretnéd, nem kell megcsókolnod, van akinek ehhez idő kell. Képet meg főleg nem kell neki küldened ennyi idő után. Jobb lenne neked, ha szakítanátok.
2018. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemled meg, hogy szenvedj miatta. Biztos találsz jobbat, jobban jársz ha továbblépsz, még akkor is, ha ez most nehéznek tűnik. Ne hagyd magad!
2018. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki azt írja, hogy szakíts vele. Szerintem nem fogsz vele szakítani, mert akkor nem ide írnál, hanem már az első ilyen képkéregetős dolog kiábrándított volna. Valljuk be, hogy egyszerűen élvezed, hogy így pörög rád a srác. Itt az a lényeg, hogy félsz anyukádnak bevallani, hogy van valakid, föleg egy ilyen. Nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem az lesz, ha nem dobod, hogy amikor visszajön, akkor az alárendeltje leszel minden téren. És úgymond elveszi majd, amit akar, érzelmi zsarolással, megfélemlítéssel, színészkedessel.
2018. szept. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!