Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszafogottabban képzelnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogottabban képzelnék el egy kapcsolatot. Más is van így vele?

Figyelt kérdés

Nekem egy kicsit szokatlan szituáció, hogy más fiúk fogják a barátnőjük fenekét meg 5 percenként csókolóznak helytől függetlenül. Én inkább visszafogottabban képzelnék el fiú létemre egy kapcsolatot.

Pl. az utcán egymás kezét fogva meg esetleg 1-2 gyengéd érintés. De azt, hogy egymást taperolva meg összenyalva már nekem elég kirívó az utcán. Más is van így vele? Ki meddig menne el?



2018. aug. 31. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem vagy egyedül!!!!
2018. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem benne van a csók(nyelves csak ha senki nem látja), kézfogás mindenképp utcán, ölelés, a többit otthon
2018. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán benne lehetne még a csók, meg sötétedés után szerintem egyáltalán nem feltűnő, ha egymást megérintik egy-egy "semleges" helyen. Előző barátomnál ez nagyon, zavart pont leszarta, hogy mások is ott vannak a közelben..
2018. szept. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is visszafogottabban képzelem el a saját párkapcsolatom. (Eddig nem volt, és egy ideig nem is nagyon szeretnék.)

Szerintem maximum egy szájra pusziig mennék el.

2018. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor még nem volt igazi párkapcsolatom, én is úgy képzeltem el, hogy max egymás kezét fogjuk. De aztán jött ő, iszonyúan szerelesek voltunk, na meg időnként mikor beindultunk egymásra az utcán egy kieső részen simán leálltunk csókolózni. Szerintem ha benne vagy, úgyse érdekel senki véleménye 😂 Sőt, egyszer valami prűd p/cs@ nő elküldött minket szobára mikor csak ültünk egy padon és csókolóztunk (nem is nyaltuk egymást nagyon vagy ilyesmi, tényleg csak sima csók) hogy ez undorító és hogy mit toljuk mások képébe. Zseniális az ilyen, mondhatom...

(Azóta amúgy már nem vagyunk együtt, de haverok maradtunk)

16/L

2018. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

* A csók még belefér, inkább a hosszantartó nyalakodás amit még nem az utcára gondolok.

5-ös igazad lehet, hogy kapcsolat is válogathatja, ha nagyon egymásba estek nem a józan ész diktál.

2018. szept. 1. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!