Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogszabályzóval csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzóval csókolózni?

Figyelt kérdés

Barátom fogszabályzós (nem kivehető), én egyenlőre kivehetőssel vagyok. Ezzel eddig semmi probléma nem volt, megvagyunk vele. Hamarosan nekem is rögzített lesz, de úgy tudom, hogyha mindkettőnknek olyan van és csókolózunk attól "összeragadunk".


Ez igaz? Ha igen, hogy lehet kiküszöbölni?


Remélem nem nagyon hülye kérdés.


16/L



2018. szept. 2. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Ritka az olyan ,hogy mindket felnek olyan van...:D de teny ,hogy osszeragadhattok.

Nyilvan ezt csak ugy lehet kikuszobolni ,ha nem csokoloztok, vagy csak ovatosan.

2018. szept. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első választ nem tudom hova tenni.😂Mivel nem fogakkal hanem ajkakkal(meg esetleg nyelv) csókolóztok szerintem nem találkozik majd a két készülék,csak ha csók közben is koccan a fogatok(ami azért nem semmi)...Szóval ne aggódj,minden rendben lesz!
2018. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elozo vaalszolohoz 😄
2018. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok,,, gyartanak/gyartottak fogszabalyzot ami magneses volt es enyhe vonzasa volt, szoval ha 2 ilyen talalkozik elofordulhat ,hogy vonzak egymast.
2018. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ragadtok össze. Viszont vigyázzatok egymás szájára. Barátnőm fogszabályzós és elég durván el szokta vágni a szám
2018. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!