Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom mikor tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom mikor tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok most mentem középiskola és van egy csoport társam aki nagyon jól kijövök és mindig elpirul amikor ránézek és nekem is nagyon tetszik tudnátok valamit mondani hogy mit mondjak neki ha megint beszélünk vagy is úgy értem hogyan térjek ra finoman arra hogy nagyon tettszik nekem pl szép a szemed vagy csak simán legyek udvarias vele meg jobban ?
2018. szept. 5. 20:33
 1/2 MessorKing18 ***** válasza:
27%
Ha lecsumizza a kapkarupkádat
2018. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, kérdezd meg a hobbiját, miylen zenéket szeret, stb. Aztán hivd meg valamire (enni, inni), hivd el valahova (mozi, séta stb), aztán majd menetközben alakul.
2018. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!