Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy nem tetszek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem tetszek egy lánynak de én őt nagyon szeretem hogy tudnák róla leszállni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 08:29
 1/3 Fruzs33 ***** válasza:

Úgy látom erős plátói szerelemben vagy.

Nehéz dolog elfelejteni,az egyszer biztos,de nem lehetetlen.

Keresd más lányok társaságát,és igyekezz minnél kevesebbet gondolni rá,remélhetőleg ez segít.

2018. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 I noor Y ***** válasza:
Sehogy
2018. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Ez nem egyszerű helyzet én is így vagyok már lassan 1 éve.Mindenki azt mondja az idő majd megoldja de egyszerűen nem segít, főleg úgy nem ha minden nap látjátok egymást. Sokan tanácsolják azt is hogy foglald el magad hobbival mert az leköt,de ha közben is csak ő jár a fejedben nem ér semmit,talán a sport egy kicsit segít.Szerintem ami teljesen megoldja a dolgot az a távolság,ha már nem látod többé,nem beszéltek egy idő után biztos ellehet engedni

16/L

2018. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!