Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A Plátói szerelmem felkért,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Plátói szerelmem felkért, hogy táncoljak vele a szalagavatón, de?

Figyelt kérdés

9.ben sokat beszéltünk és jóban is voltunk, többször hívtam el találkozni, de egyszer sem jött el. Elég világosan utalt rá, hogy ne próbálkozzak. 10. óta nem is beszélünk, csak mint normál osztálytársak. Egyszer elhívtam, hogy álljon modellt egy fotózásomon, de lepattintott. Én már le is tettem róla hogy valaha lesz valami, mert amúgy egy csodálatos és különleges lány aki bárkit megkaphatna. Ezek után a koppanások után nem is próbálkoztam(nem is tetszett) másnál, úgyhogy semmi tapasztalatom nincs a lányok terén, meg úgy összességében az emberekkel sem.(Sosem voltam egy buliban sem, táncolni sem tudok) Az érzés azóta sem múlt el részemről és még soha nem is volt senkim, ahogy neki sem ha jól tudom. Tegnap kb a semmiből felkért, hogy táncoljak vele a szalagavatón, és látszólag örült is, hogy igent mondtam. Próbáltam a tudtára adni, hogy még mindig többet érzek iránta mint szimpla osztálytársi viszony, de nem igazán reagált. Azóta nem is beszéltünk csak chaten, a suliban olyan mintha kerülne vagy nem tudom. Gondoltam rá, hogy csak azért hívott mert nem volt más, de igazából alig volt foglalt valaki szóval lett volna kiből válogatni + még a lábam is rossz szóval járni is nehezen tudok, ami a tánchoz nem feltétlen előny. 24 órányi non-stop agyalás után annyira jutottam, hogy ha csak azért hívott is el mert nem volt más, legalább jó emlékeim maradnak róla, de nem szeretnék túl nagyot koppanni. Még annyi side info, hogy mindketten erősen introvertáltak, céltudatosak vagyunk és éltanulók. Bocs ha kicsit hosszú lett, és köszönöm annak aki végig olvassa.

Szerintetek miért pont engem hívott és, hogy tudnám úgy alakítani a dolgokat, hogy több is lehessen belőle?

18/F



2018. szept. 5. 21:30
 1/5 MessorKing18 ***** válasza:
37%

Igen.

Minden rajtad áll.

Ha kedves vagy és jófej még a szalagavatón megkóstolhatja a göngyölthúsod

2018. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Kell neki egy balek, aki hajlandó vele táncolni. A fiúk nem annyria szeretik az ilyesmit.


Ne nagyon reménykedj, ennyi jó tanácsom van.

2018. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, hogy az van, amit a legutolsó írt. Ha tudja, hogy bejössz neki, akkor bízik benne, hogy bármire megkér téged, megcsinálod. A "jaj, nem fog velem senki sem táncolni" szokásos para ellen racionális döntésnek tűnik téged megkérni táncpartnernek, így be van biztosítva a helye. Az is logikusnak tűnik, hogy ha nem akar többet tőled, akkor egyébként kerül, nem ad pozitív visszajelzést, hogy ne bátorítson. Szóval az első tanács valóban az, hogy ne nagyon lovald bele magad.


Hogy léphess mégis előbbre?

El fognak kezdődni a próbák, sűrűbben fogtok találkozni, beszélgetni fogtok. A helyedben két végletet biztosan kerülnék: elkerülném a keménykedést, a zsarolást, pl. "különben nem táncolok veled", és elkerülném a vinnyogást-nagyhalált is "úúúgy szenvedek, hogy belehalok". Ezektől tuti menekülni fog.

Állj hozzá pozitívan, derűsen! Beszéltetném, érdeklődnék felőle, hogyan él, hogyan gondolkozik, mik foglalkoztatják, hobbi, filmek, zene, mi teszi boldoggá, stb. A felbukkanó közös téma, közös érdeklődési kör, már jó alap a közös időtöltésre. Fontos, hogy ne arról szóljon, hogy ennek apropóján nagymonológot tarts valamiről, csak akkor merülj el egy témában hosszabban, ha érdekli, visszakérdez és figyel. Arról beszéljetek, ami őt érdekli. Ha rólad kérdez, már félig nyert ügyed van.

Ha emlékszel a korábbi beszélgetéseitekre, abból is meríthetsz, folytathatod azt.

Emellett pedig helyzettől függően amikor lehet, módját ejteném egy kis bóknak, fontos, hogy ne mindig a külsejéről szóljon, és ne legyen tolakodó, pl. próbánként 1x épp elég.

Ne várj azonnali kinyílást, légy türelmes.

A reakcióiból szépen lassan tudni fogod, hogy hányadán álltok.

2018. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Az elsőnek: én már egy őszinte ölelésnek is nagyon tudnék örülni, de attól félek, hogy még ez sem fog összejönni, és az lesz amit a 2-es mondott. 3#- nak pedig köszönöm, hogy több oldalról közelítette meg a dolgot. Az a baj, hogy mindennel amit írtál egyet is értek, de cáfolni is tudnám. Egy olyan lányról van szó aki a légynek sem tudna ártani(Ahogy írtam egy két éve még elég szoros volt a kapcsolatunk, és amúgy is lett volna jelentkező aki táncol vele mert nagyon sokan kedvelik, ezért nem is értem, hogy miért hívott engem. Azt sem tudom elképzelni, hogy csak egy balek lennék, de azt sem, hogy többet akarna annál a Semminél ami most van. A többi tanácsot pedig köszönöm. Még annyi baj van, hogy én szinte mindent tudok róla, mert egy osztályban sok minden nem marad titokban, plusz nagyon jó emberismerő vagyok, de ő nem igazán tudom, hogy mit tud rólam. Elég sokan félreismernek és strébernek néznek mert introvertált vagyok, pedig csak az embereket nem kedvelem. A legnagyobb baj az, hogy még megszólítani sem mindig merem. Egy idegenhez gond nélkül odamegyek, mert tudom, hogy soha többet nem látom és mindegy, hogy mit gondol rólam. De ennek a lánynak a közelében valahogy nem tudom önmagamat adni, egyszerűen félek, hogy valami rosszat mondok, amitől kevésbé fog kedvelni.
2018. szept. 6. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy alapos, karaktereket nem sajnáló ember vagy.

A kérdésed komoly, és megérdemled az útmutatást, amit itt sajnos senkitől nem kaphatsz meg! Neked kell kikaparni a gesztenyét a tűzből. a pillanat műve lehet, hogy elindul-e valami közöttetek. De ha tetszett neked, és nyilván tudja, lehet az is az oka, annak hogy téged választott, hogy te sem vagy közömbös neki, csak eddig mint írtad is, nem volt senkije. Lehet hogy nem is vágyott rá, de most itt a lehetőség hogy kifaggasd. Én biztosan a végére járnék. a visszautasítás nem halál. Én sokszor léptem, és sokszor kaptam elutasítást, de általában siker volt a vége.

Ha próbálkozol, bukhatsz. Ha nem , eleve bukott vagy!

2018. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!