Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a szerelmem, le is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a szerelmem, le is tiltott facen és instán, nagyon fáj mit csináljak?

Figyelt kérdés
💔😢

2018. máj. 24. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást! Majd idővel megemészted.
2018. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sirankozz a gyakorin
2018. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a priviket, de édesmézes 12 évvel vagyok fiatalabb nálad
2018. máj. 24. 20:48
 4/6 A kérdező kommentje:
aki még írt privit véletlen kitöröltem, nem tudok visszaírni bocsi :(
2018. máj. 24. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinalj semmit! Eszedbe ne jusson konyorogni neki vagy akarmi!

Tudom, TUDOM mennyire faj es mennyire nehez (engem megcsalt es elhagyott de a megcsalas csak veletlenul derult ki utana) es szinten letiltott mindenhonnan.

Rohadt nehez lesz ez az idoszak, nem viccelek. De kifogod birni. Kelj fel minden reggel es foglald el magad.

Tudom cliche de foglald el magad tenyleg, ha kozben eszedbejut akkor is csinald tovabb. Egyel rendesen! Sportolj valamit kifulladasig! (Egeszseges hatarig) olvass sokat, csinald amit szeretnel

Ne kavarj ne keress kapcsolatot potlekot, adj idot magadnak gyaszolni es teljesen tovabblepni mielott ujra ismerkedsz, kulonben a kovetkezo kapcsolatod nem lehet teljesen egeszseges

Adj idot magadnak. Tudom, nagyon elviselhetetlen erzes tud lenni, es ugy erzed, sosem lesz jobb, de az lesz. Igerem. Tenyleg higyj nekem. Annyiszor atestem ezen en is, es rosszabbakon is, es fogok meg csalodni, de a tapasztalat megmutatja az utat, es latni fogod, hogy MINDIG tuleled es mas leszel egy ilyen utan. Erosebb, hatarozottabb, es tudni fogod mit akarsz majd!

Ha barmi van irj privit nyugodtan!

20/L

2018. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem azért hagyott el “elvileg” mert féltékeny voltam ... pedig nem lehetett benne kétsége hogy az életemnel jobban szerettem(és szeretem is) 10 hónapos kapcsolatról beszélünk én voltam neki az első és a szex is tökéletesen működött köztünk de amint nem voltunk együtt le se szart ... és ez így ment napról napra .... szeretem sőt szerelmes vagyok bele nagyon meg mindig ... az az igazság h az italon kívül nem tudok semmi más ments várat mert nem szeretek társaságban lenni ha szomorú vagyok ...de sajnos ő egy hét után már túl lépett rajtam .. ha vissza tudnám forgatni az időt nem tennem mert már most tudom h ő bennem nem élete szerelmet látta :( köszönöm ha elolvastad
2019. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!