Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok egy ázsiai lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ázsiai lánnyal?

Figyelt kérdés
Őszintén

2018. szept. 5. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amennyiben szeretem s minden más szempontból passzolunk.
2018. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. A kínai, vietnámi, koreai és japán lányok nagyon bejönnek.
2018. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy igen. Imádom őket, nagyon cukik.
2018. szept. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nem, egyszer kiprobalnam az biztos, hogy milyen egy azsiai csaj, de komolyat nem tudnék vele tervezni, így nem is akarnám átverni. Nem rasszizmus miatt, hanem szimplán van egy szőke magyar csaj aki tetszik.
2018. szept. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén hogy nekem aztán édes mind1 hogy vajon most ázsiai vagy indiai vagy néger vagy kínai vagy orosz vagy magyar vagy szlovák és így tovább..Mind1 hogy milyen nemzetiségű,csak legyen szép (nyerje el külsőleg a tetszésemet) és a belsőleg is legyen normális (jószívű,kedves,aranyos,vicces stbbö).Szóval a válasz a kérdésre igen
2018. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 October15 ***** válasza:

5.: India és Kína is Ázsiában van.. csak szólok. :D


Kérdező: Miért mással is lehet? :D Mondjuk a japán tudásom rendesen megkopott szóval nem lenne zökkenőmentés a kommunikáció. :D [Nyilván ha kínai, koreai stb akkor meg még inkább.]

2018. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó én tudom ezek csak példák voltak 😂 a sógorom indiai csak úgy mondom 😁 kb 20 éve ment el otthonról szerencsét próbálni Ázsiából Európába pontosabban az osztrákokhoz (Ausztria) még pontosabban Salzburgba.Szóval nehogy azt hidd hogy nem értek a földrajzhoz-geográfiához 🙂😎😏
2018. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Persze 18/f
2018. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha vonzó számomra és mindent meg tudunk dumálni akkor persze. Nem teszek különbséget abban, hogy most ázsiai vagy nem.
2018. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

igen, kicsit kíváncsi vagyok milyen, még soha nem is volt alkalmam ilyen lánnyal beszélni, pedig szeretnék :(

nyílván ha szimpatikus és jól kijövünk össze is jönnék vele :)

2018. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!