Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én 19 éves lány vagyok és van egy pasi aki 28 éves és buszsoforkent dolgozik, elég sokat szoktunk találkozni mert ugye legtöbbször vele megyek haza és nincs olyan alkalom hogy ne szeretnénk vagy mosolyognank egymásra meg ilyesmik, mar régebb óta ismerem, azelőtt ismertem amielott elkezdtem volna busszal járni tehát mindenhol megismer akárhol vagyunk és távolról köszönünk, múltkor mar beszéltem is vele amit nagy örömömre o kezdeményezett. Viszont mar nekem is kene kezdeményeznem fele csak nem tudom hogy hogyan kene kezdenem

2018. szept. 6. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"És téged zavar ez a kérdés??? Mert akkor nem értem hogy miért nézed és követed? Ha nem tetszik alj tovabb, van meg sok kerdes sok temaban es mi majd akiket erdekel megvalaszoljuk. Okes??!"



Először is: én válaszoltam a kèrdésre is, míg te nem, csak az én válaszomra reagáltál. Szóval ennyire érdekelt téged a kérdés.

Másodszor: kérlek hagy döntsem én el, hogy azt a kèrdést kövessem ha akarom,amire értelmesen válaszoltam.

Harmadszor: azért mert nekem van igazam a korcsoportot illetően, és neked ez nem tetszik, sőt megcáfolni sem tudod az igazamat, mièrt álljak tovább? Mert nem tudsz értelmesen válaszolni? Ne viccel már!

Okès?

2018. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!