Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belenk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belenk?

Figyelt kérdés

Volt egy estenk baratnommel.

Az a lenyeg hogy baratnommel kineztunk magunknak a sulibol 2 fiut akik nagyon jo baratok.

Elhataroztuk hogy rajuk irunk aztan elkeztunk veluk beszelgetni mar haverok lettunk veluk bulizni is voltunk veluk.egy este elmentunk bulizni veluk igy 4en es hat iszogattunk igazabol mar igy kavaras szinten voltunk egymassal es aztan engem lesmarolt az a fiu aki nekem tettszik es a baratnomet meg a masik fiu

Es az elso csok utan utanna tobbszor is smaroltunk veluk az ejszaka...es ok kezdemenyeztek a csokot

Akk most bejovunk nekik vagy szeretnek mert azok utan nagyon udvariasak is voltak vigyaztak rank stb..

Es akk most van valami koztunk valami szntetek vagy nincs.

(elotte azert voltak randik mind2nek)



2018. szept. 7. 14:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem azért elég esélyes a dolog, ha már voltak randik, többször megcsókoltak, meg ugye írtad, hogy jól bánnak veletek. Szóval szerintem ez egyértelmű.
2018. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Why you fcking lying??!!! :,)
2018. nov. 22. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!