Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki mondjon valami jó...

Valaki mondjon valami jó szerelmes idézeteket!?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 19:24
 1/3 Galea János válasza:
"Nem az a szerelem, ha egymást nézzük, hanem ha együtt egy irányba nézünk." - Antoine de Saint-Exupéry
2014. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem ez a kedvencem :



" Mert ha vidám vagy, meg akarom kétszerezni vidámságodat; ha bús vagy, akkor meg akarom felezni veled a bánatot és így öröm lesz az néked, mélyebb az örömnél. És ha jól érzed magad, mulatsággal és változatossággal fogom üdíteni lelkedet; ha pedig beteg vagy, ápolni foglak; és ha fáradt vagy, a keblem lesz majd alvópárnád, hol nyughatol - s éjjel és nappal a lelkem a lelkeddel lesz és karom ölelni fog. És ha nem kívánsz, távol leszek; és ha ismét akarsz, ott leszek nálad. És ha előtted halok meg, úgy rendjén van és le kell mondanod rólam - ám ha te hagysz engem itt hátra, akkor követni foglak a máglya tüzén keresztül, mert nem akarok nélküled élni egyetlen napot sem. "



Francis William Bain

2014. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha más modnja valaki idézetét akkor elveszik a varázsa. Mikor mond az ember szerelems idézetet? ha szerelmes, és ha szerelems akkor leül elkezd írni és jön magátol a sajátja amivel a saját érzéseit fejezi ki. Ha másét hazsnálod akkor más érzéseit vetíted ki (szeintem). Egyedül dalból lehet idézni(onnét is a 80 as, 70 es évekbeliekből pl: Reo speedwagon, FOreigner, Meat Loaf, Toto(együttesek),stb...). Ülj le és had,hogy a gondolatok magával ragadjanak és jönni fog egy csomó idézet.


(vagyis én mikor szerlemes voltam akkor leültem és elkezdtem írni annak a lánynak akibe fülig szerelems voltam, bár soe látta mert aztán elégedtem szakításkor a papírt, de a lényeg,hogy enged a képzelelted szabaddá!)


21/F

2014. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!