Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak szerintetek?

Figyelt kérdés

Kettő lány "tetszik" vagy vonzódok hozzájuk.

1. Lány:Visszahúzódó, tudja, hogy tetszik nekem, jó tanuló, égtem már be előtte elég keményen, neki nem biztos, hogy tetszem neki (tett már rá utalást régebben).

2. Lány:Méretben hozzám illő (nem vagyok magas, és ő sem) ő "kezdeményezett" nálam, és tuti hogy tetszem neki.

Kit válasszak szerintetek?Az első talán jobban illik hozzám, aztán ki tudja.



2018. szept. 7. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a 2. is jó tanuló.
2018. szept. 7. 21:49
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha az első utalt rá, hogy nem tetszel neki, akkor nem két lány közül választasz, hanem kapcsolat és friendzone között.

Fájni fog...

2018. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meg arra utalt hogy tetszerl neki akkor bocsanatot kérek, csak elég hülyen fogalmaztál.
2018. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra utalt, hogy tetszem neki, de ez már kb. Márciusban volt.
2018. szept. 7. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
A kettes leányzót szerintem. De úgyis a hölgyek választanak.
2018. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha az első szerinted jobban illik hozzád, akkor szerintem őt válaszd. 🙂
2018. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Várakozz, és akkor később majd kiderül, szóval adj magadnak erre időt. De leeht nem a legjobb stratégia, szal túl sok időt ne adj, de alaposan gondold át,melyik felé húz inkább a szíved (fogalmam sincs)
2018. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Kivel tudnád jobban magadat elképzelni, hogy valósabb a kép, hogy együtt ültök a kanapén. Hogy ő a feleséged (szóval idősebb korban is elképzelheted magatokat; és amelyik kép kevésbé illik össze, azt ne válaszd; a belső hangnak csak van egy információja, hogy melyiket szeretnéd inkább, jobban) , meg mittomén.
2018. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. szept. 8. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!