Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van pasim. Szeretem. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diamond Angel kérdése:

Van pasim. Szeretem. De tegnap valaki elmondta hogy szerelmes belém, és hogy válasszak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindkettő jófej, rendes és vicces. Ti mit csinálnátok? 🙁

#szerelem #pasi #ketten szeretnek #két pasinak kellek
2018. máj. 10. 06:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretsz Te senkit, csak magadat.

Én pedig egy jó kis babfőzeléket csinálnék.

2018. máj. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 MessorKing18 ***** válasza:
100%
Maradj hű. ez a legkorrektebb.
2018. máj. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a másik kolbász, légyszi dobd ki előtte a barátod, hátha jut neki egy normális, hűséges lány. Belém aztán Brad Pitt is lehetne szerelmes, abszolút nem érdekelne, ha egyszer a páromat szeretem.
2018. máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor azt szokták mondani hogy válaszd a második arcot, mert ha az elsőt igazán szeretnéd, akkor meg se fordulna a fejedben, hogy otthagyod.


Viszont tényleg fontos hogy legyél korrekt vele és tájékoztasd, mielőtt aláfekszel a másik pofának.

2018. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem szereted a pasid. Hagyd ott,mert ha mar ezen elgondolkodol,az semmi jot nem jelent. Tőled sokkal jobbat erdemel.
2018. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Pasid van, nem párod. Szereted, de leginkább azt, hogy ő szeret téged. Te meg csak önigazolást keresel, ezért úgysem tudsz hűséges lenni. Kár is egyébként.

Ugyanakkor fura, hogy valaki közli, hogy szerelmes beléd, és választásra kényszerít, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy vár rád, és igyekezné bizonyítani, hogy vele boldogabb lehetnél. Nekem ez olyan visszataszító lenne, hogy nem is tudnám komolyan venni.

2018. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
szerelmes vagyok beled. Na mar 3 kozul kell valasztani.
2018. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda kérdés! És ha még 20 fiú mondja hogy szeret (ami egyébként is kamu, csak meg akarnak dugni) akkor már 22-ből választasz? Dehogy szereted te a pasidat...és persze a normális lányoknak meg nincs társuk.
2018. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem szereted a pasidat csak magadat.

Nem való neked kapcsolat, éld az életed nélküle.

Bele gondolhatnál, hogy amikor valaki összeházasodik akkor a házastárát szereti és nem azt, aki azt mondja neki hogy szereti. Lehet, h unja a kapcsolatot (egyszer majd megfogod unni bármikor vagy bárkivel is legyen az) de az a fontos hogy mégis SZERETIK EGYMÁST. Ha szeretsz valakit, akkor nem jön egy másik ember a képbe.

Nem értem ilyet minek kell elmagyarázni..Annyira szánalmas ez a világ komolyan, szerintem rossz helyre születtem..

2018. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 (:Puszedli :) válasza:
84%

Nem szereted a párod . Ha mással akarsz lenni vagy kefélni szeretnél minden jött mentel aki azt kamuzza H szeret gratulálni tudok hozzá.


De előtte növesztett egy gerincet és mond meg a jelenlegi párodnak H neked más/mások kellenek. Hogy ne rád pazarolja az idejét hanem egy olyan lányra szánja aki szereti, tiszteli , becsüli, és hűséges hozzá.

2018. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!