Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnam magamban ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam magamban ezt megakadalyozni?

Figyelt kérdés
Na szoval: most lettem 9.-es, azaz gimibe mentem es ertelem szeruen uj osztalyom van. Van egy fiu aki nagyon megtetszett mar az 3lso napon... o mar most nepszeru, en meg.. hat en meg nagyon nem. Az a baj h naprol napra egyre jobban tetszik. Nem akarok bele szeretni meg jobban, mert tudom hogy vagy koppannek, vagy egyaltanlan eselyem sem lenne. Legyszi segitsetek! Nem tudom h enne van e teknika (nem hiszem) de tenyleg nagyon nem akarom! Konyorgok irjatok tippeket vagy nem is tudom... vagy ha valaki volt/van hasonlo helyzetben, legyszives irjon. Elore is koszonom es bocsi a helyesirasi hibakert:( :)

2018. szept. 8. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még tetszehtesz neki, hogy "nem vagy népszerű".
2018. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tetszek es nem is fogok mert o megy az osztaly libai utan
2018. szept. 8. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Először is te mit értesz népszerű alatt? - Azt hogy mindenki ismerni? esetleg?


- Csak tud drága, ezeknek az általad "nem népszerű" emberek tudnak igazán szeretni! :)

2018. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de o masra sem nez csak az osztaly 2 "legjobb csajara" meg a fiu barataira akiket eddig is ismert. Es vagyok en, aki beszelget vagy harom lannyal, es annyi. Kizart hogy en oda merjek hozza menni magamtol.. az meg o szoljon hozzam, vagy legalabb ram nezzen, remenytelen. Es en meg nagyon jol tudom, higy hogyha ez igy folytatodik szornyen fogok szenvedni es azt rohadtul nem akarom:(nem akarok szerelmes lenni! Vagy hat legalabbis nem igy, eselytelenul. Remelem ertitek:( szoval.. mit tundek csinalni? :(
2018. szept. 8. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen együtt érzek veled kérdező. Hasonló helyzetben vagyok, csak fiúban. Már lassan így megy ez nekem 1 éve, ugyanúgy kilencedikben kezdődött, én meg most vagyok 10edikes.nem tudtam elfelejteni

Pedig tényleg mindennel próbálkoztak. Agy kontroll tól elkezdve a hétköznapi "leszarom a csajt" Dumákig. Nem lesz jobb. Inkább csak rosszabb. Tapasztalatból mondom😅 próbálj meg keresni mást, aki ugyanannyira nem túl beszédes, mint te. Én is ezt próbálom, csak sajna sikertelenül. Egyszer majd eljön a mi időnk is, ha meg nem...az a lényeg, csak ne add fel!

2018. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsétek már el ezt a "népszerű" elnevezést. Azéert,mert 1-2 agyatlan pitsa oda van valakiért, meg mert van néhány spanja, akivel együtt lehetnek kettes tanulók, az még nem népszerűség :) Ha az emberek kimennek ezzel a való életbe a munka világába, mire mennek ezzel? Semmire. Semmi értékteremtő ereje nem lesz. És nincs is.
2018. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!