Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék érzelmileg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék érzelmileg rendet tenni magamban?

Figyelt kérdés

Masfel evig voltam egyutt egy fiuval akibe nagyon szerelmes voltam.A szakitasunk oka:smarolt egy masik novel reszegen egy buliba.2 honapja tortent ez.Semmi bajom nem volt,most viszont iszonyatosan elkezdett hianyozni,sirok stb.1 honapja latott engem es egy masik fiut egy buliban hogy ott vagyunk egyutt es ideges volt,jarkalt csak azert hogy figyelhessen stb szoval nagyon feltekeny volt utana irta is hogy o ezt nem fogja birni meg hogy hianyzok neki.Na most az uj fiuban minden meg van ami kell:figyelmes,udvarias,'uriember',kedves (eles ellentete annak a fiunak akibe szerelmes voltam/vagyok) de egy baj van:nem vagyok szerelmes...Mindig ez a fiu (az elso) jar a fejemben es hianyzik is,de tudom ,hogy nem erdemes ezen ragodnom csak hat megis szerelmes voltam es akkor minden tokeletes volt:(

Az erzelmeim ossze vannak kavarodva,nem tudom h mit erezzek,gondoljak,csinaljak..segitsetek ebben legyszives!:(



2016. jan. 1. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem gyakorin fogod ezt megtudni
2016. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak gondolj arra, hogy ő megcsalt téged szóval egy másik lányt akart helyetted. Ilyen fiúba vagy szerelmes aki megcsal? A másik fiúban minden megvan ami neked kell. Legyél többet az új fiúval a másikat pedig sz@rd le.
2016. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megcsalt, ennek ellenére se undorodsz tőle? :D Amúgy érthető hogy ő jár a fejedben ha szerelmes voltál/vagy bele. De tudod hogy a szerelem néha elvakít, szóval ha ennek vége és kitisztul a fejedben a köd, akkor majd tisztán látod ezt az egészet, már azt csodálom hogy egyből szakítottál vele, ami nagyon jó döntésed volt. Próbálj meg várni ezzel az új sráccal, nem kell ezt még erőltetni, adj neki időt. 17/f
2016. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem fog tetszeni amit írok, de az ember részegen nem önmaga. Tudom, ez nem igazán mentség, de én ugyanezt megbocsátottam a barátnőmnek pár hónapja, és ő is nekem pár hete. Ettől függetlenül imádjuk egymást és tudjuk, hogy kellünk egymásnak.


Na de mindegy is, ami történt megtörtént. Ahogy érzel, az egy tökéletes példája sajnos annak, ahogy szerintem a fiatal lányok érzései működnek: az kell, aki szemét, nem az, aki rendes és az agyad tudja hogy ő a jó választás. Egyébként ez részben nálunk is így van. Nem nagyon tudsz mit tenni... Próbáld értékelni az új barátod, a régivel meg szakíts meg minden kapcsolatot.


18f

2016. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugynez csak én vagyok a fiú.

A közös emlékek kötnek hozzá és ahányszor visszagondolsz milyen jó volt vele előjönnek az érzések.

Keress valakit akibe szerelmes tudsz lenni,ismerkedj.

Vagy próbáljátok meg újra és tisztázzátok a dolgokat.

A féltékenység meg tipikus olyan hogy még mindig érzel valamit.

2016. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!