Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy csak engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak engem nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, akivel együtt járunk németre. És van egy csomó követője Instán, én is bekövettem. Mindenkit visszakövetett, akik még rajtunk kívül ott vannak azokon az órákon, de engem nem. Tudom, hogy nincs nagy jelentősége, vagy legalábbis nem kéne, hogy nagy jelentősége legyen annak, hogy követ-e, de akkor is zavar.

Szerintetek miért van ez?



2018. szept. 8. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem rossz indulatbop.irom de lehet kicsit irigyseg van benned hogy rajtad kivul mimdenkit vissza kovet vagy stb..
2018. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki
2018. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy túl feltűnően nézted, amiből rájött, hogy tetszik neked.
2018. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? Mi ezt nem tudjuk hogy o mit miért csinál
2018. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!