Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tegyek ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy srác akivel februárban kezdtünk el szemezni egymással. Az ő szemébe akaratlanul is belenéztem mindig bármikor elment mellettem, és egy idő után tudat alatt is őt kerestem a szememmel akárhányszor végignéztem a folyosón. Egyszerűen annyira megnyugtató a tekintete és olyan kellemes kisugárzása van. Volt egy alkalom júniusban amikor a teremnél az ablakpárkánynak voltam dőlve és láttam, hogy jön felém és rám mosolygott. Hát én ott helyben elolvadtam, annyira aranyos volt.... És akkor hirtelen az idióta osztálytársam elé ugrott, hogy ő nem kéri-e a szendvicsét... Annyira rossz érzés volt a tudat, hogy lehet hogy épp odajött volna hozzám és tudtunk volna beszélgetni, de csak annyit mondott az osztálytársamnak, hogy "nem, köszi" és elsétált... Még aznap a suli honlapján végigfutottam az összes osztály névsorát és egyesével írtam be a Facebookba, hogy hátha megtalálom, de nem jártam sikerrel. Utána nyári szünetben a fodrászomnak láttam az idővonalán egy munkáját amit megosztott és rámentem az oldalára megnézni a többit, mert úgy is akartam hozzá menni. És ahogy nézegettem a fényképeket találtam olyan képeket amin rajta van a fia, és basszus ő volt az.... ._. Valószínűleg azért nem találtam mert nincs kint profilképe.

A lényeg az, hogy nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe és főleg most, hogy elkezdődött az iskola. Hát így elég nehéz.

Még soha nem beszéltünk. Én nem merek kezdeményezni, főleg mert ahogy látom elég központi alak, és szinte mindig van mellette valaki.Plusz félek, hogy ő mit gondolna/reagálna mert amúgy sem vagyok túl bátor személyiség. Múlthéten észrevettem, hogy reggel mikor ment be órára, mintha rám ragadt volna tekintete, és akkor megint összenéztünk, de én elkaptam a tekintetem, mert eléggé zavarba jöttem, viszont utána egész nap annyira boldog voltam. Persze nem mindig akad össze a tekintetünk, ha elmegyünk egymás mellett a folyosón, volt olyan is, hogy észre sem vett.(sajnos..). Eszembe jutott az is, hogy mivan ha a többi lányra is így néz akikkel beszélget...

Mivel nem sok mindenkivel beszélgetek az iskolában és néha csak félvállról válaszolok órákon, mert már az élet ki megy belőlem, néha piszkálnak. És ő ezekkel az emberekkel is jóban van, meg szokott beszélgetni, ezért félek, hogy mondtak-e rólam bármit neki. Évnyitón amikor ültünk a padon észrevettem, hogy pont akkor jött, erre a barátnőm elkezdi hangosan mondani, hogy " Ő az aki bejön neked?" mert látta, hogy nézem őt. És ezt meghallotta egy osztálytársam aki szintén ott volt persze, és félek mivan ha tovább adja a barátnőinek közülük meg esetleg jóban van valamelyik azzal aki tetszik és elmondja neki. Lehet, hogy beteges, hogy ennyit aggódom. De nem szeretném ha hülyének nézne...

Gondolkoztam rajta, hogy letöltöm az ő órarendjét és majd amikor kicsengetnek elmegyek az előtt a terem előtt ahol órája lesz, hátha találkozunk. De ez már nagyon sok lenne, és félek, hogy túl feltűnő lenne.


Vagy nagyon reménytelen és jobb ha belenyugszok, hogy ez plátói marad, és engedjem el?



2018. szept. 8. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Wow ezt kicsit túlbonyolítod szerintem. A legjobb az lenne ha valahogyan mégis lenne annyi bátorságod hogy élőben beszélj vele...
2018. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, nincs mitől félned.

Egyik alkalommal mosolyogj rá, ha összetalálkozik a tekintetetek, vagy ha bátor vagy, akkor ráköszönsz, lehet, hogy következőben már ő fog:)

2018. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!