Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Röviden, van egy lány akivel rengeteg közös pontunk van,baromi őszinték és nyíltak vagyunk egymáshoz, túlzás nélkül ki merem állítani hogy ő a másik felem is lehetne, én pedig neki, ő ezt nem is vitatja. Nagyon megkedveltük egymást. Mondta is hogy nagyon örülne annak hogyha ő hozzám tartozhatna, végre valakihez normálisan.

Aztán képbejött az exsze, ő volt neki az első szerelme, és kb idáig az egyetlen. Elkezdett hanyagolni engem, aztmondta, hogy ki fognak békülni egymással. A napokban beszélgettünk, nagyon rosszul érezte magát, elmondása szerint a srácnak adja meg legkevésbé szívesen a második esélyt, és hogy én sokszor jobb vagyok mint az exsze, és fél hogy egy olyanért mint ő itthagy egy olyat mint én.

Van valami ötletetek hogy mit csináljak? Én szívesen adok neki időt, szívesen várnék rá.


2018. ápr. 11. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő menni akar, akár körbenyalhatod a holdat akkor is menni fog. Nem tudsz mit tenni, ez az ő döntése. Kérdés csak az, ha koppan utána mi lesz. Visszasírja magát, vagy lesz annyi tisztesség benne hogy békén hagy. Neked is csak 1 életed van, nem pocsékolnám ilyen emberre.
2018. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adok egy most keménynek tűnő tanácsot: lépj tovább. Te ugye szereted őt, de ő bármennyire is szépeket mond rólad, az exéhez megy vissza, sajnos azt is látom, hogy már most előkeszíti a terepet ahhoz, amikor te jó esetben lelki társként hallgatod majd, amikor épp mosolyszünet lesz közöttük, hogy mennyire értékes ember is vagy és milyen cuki, hogy vagy neki, de amint kibékülnek, ismét hanyagolni fog, te pedig ezalatt kikészülsz. Megmondta, hogy kibékül az exével, sajnos nem sok mindent tehetsz. Tudom, hogy nagyon nehéz, mert emberi kapcsolatok vizsgálatából éltem évekig és személyesen szinte pont ez történt velem is. Fel a fejjel.
2018. ápr. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!